شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهمنی تشریح کرد:

آذری جهرمی جمله "جوانان می‌توانند" را بهتر از هر زمانی معنا کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت :وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته ای که گذشت میزبان سه وزیر و سه معاون رییس جمهوری در مجموعه این وزارتخانه برای بازدید از دستاوردهای فضایی بود، دستاوردهایی که لرزه بر اندام دشمن انداخته است.
یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 02:00
آذری جهرمی جمله "جوانان می‌توانند" را بهتر از هر زمانی معنا کرد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت :وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته ای که گذشت میزبان سه وزیر و سه معاون رییس جمهوری در مجموعه این وزارتخانه برای بازدید از دستاوردهای فضایی بود، دستاوردهایی که لرزه بر اندام دشمن انداخته است. http://cdn.icana.ir/d/019/201803105577248086.jpg آذری,جهرمی,جمله,"جوانان,می‌توانند",را,بهتر,از,هر,زمانی,معنا,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  محمود بهمنی اظهار داشت: آذری جهرمی وزیری فعال و متعهد است و همانگونه که جوانان موتور محرکه جامعه هستند وی هم به دلیل جوانی موتور محرکه کابینه هستند.

محمود بهمنی

 


وی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته ای که گذشت میزبان سه وزیر و سه معاون رییس جمهوری در مجموعه این وزارتخانه برای بازدید از دستاوردهای فضایی بود، دستاوردهایی که لرزه بر اندام دشمن انداخته است.


این نماینده اصولگرای مجلس دهم تصریح کرد: آذری جهرمی جمله «جوانان می‌توانند» را بهتر از هر زمانی معنا کرده و اقدامات مثبتی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام داده است.


به گزارش ایرنا نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمان وزارت وی در حوزه انتخابیه بنده و استان البرز رو به پیشرفت است.
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000