شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
۴۰سالگی انقلاب:

با خودباوری ملی تحول عظیمی را در اقتصاد رقم می‌زنیم

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در بعد اقتصادی و  زنجیره طولانی اقتدار ملی یک حلقه ضعیفی به نام اقتصاد وجود دارد که باید آن را تقویت کنیم و با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و اصول 24 گانه اقتصاد مقاومتی و خودباوری ملی می توانیم تحول عظیمی رقم بزنیم.
سه‌شنبه 25 دی 1397 ساعت 08:23
با خودباوری ملی تحول عظیمی را در اقتصاد رقم می‌زنیم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در بعد اقتصادی و  زنجیره طولانی اقتدار ملی یک حلقه ضعیفی به نام اقتصاد وجود دارد که باید آن را تقویت کنیم و با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و اصول 24 گانه اقتصاد مقاومتی و خودباوری ملی می توانیم تحول عظیمی رقم بزنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201804104486547886.jpg با,خودباوری,ملی,تحول,عظیمی,را,در,اقتصاد,رقم,می‌زنیم Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه تحول شگرفی نه تنها در کشور ایران بلکه در منطقه اتفاق افتاده است، گفت: کشور ایران با حضور 60 هزار مستشار آمریکایی عملا در اختیار آمریکا بود و کشور مستقلی نبودیم؛ سفیر آمریکا به رئیس کشور دستور می‌داد، نفت ایران نیز در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داشت و منافع ایران عملا توسط آمریکایی‌ها پایمال می‌شد.

کشور ایران با حضور 60 هزار مستشار آمریکایی عملا در اختیار آمریکا بود

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه) حرکت عظیمی را با هدایت الهی انجام دادند و ملت بزرگ ایران نیز با یک سرمایه‌گذاری اساسی و با تقدیم ده‌ها هزار شهید در طول 40 سال گذشته توانستند انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند و آن را حفظ و نگهداری کنند.

به میزان قابل توجهی در صنایع نظامی کشور خودکفا هستیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز شاهدیم که دارای استقلال کامل سیاسی هستیم تصریح کرد: در زمینه‌های مختلف دانش‌های نوین جهان از جمله هسته‌ای، فضایی و دانش‌های متعددی که در اختیار تعداد محدودی از کشورها قرار داشت، توانستیم مسلط شویم و امروز در صنایع نظامی کشور به میزان قابل توجهی خودکفا هستیم.

بروجردی ادامه داد: توانمندی صنعتی، مدیریتی و خدمات فنی مهندسی کشور بسیار بسیار قابل توجه است، علاوه بر آن تعداد افراد باسواد جامعه و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور امروز به هیچ‌وجه قابل قیاس با گذشته نیست.

تعداد افراد باسواد جامعه و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور امروز به هیچ‌وجه قابل قیاس با گذشته نیست

می‌توانیم با خودباوری ملی تحول عظیمی در اقتصاد رقم بزنیم

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطر نشان کرد: تحولات عظیمی در روستاهای کشور اتفاق افتاده است در صورتی که قبل از انقلاب فاقد آب و برق و امکانات اولیه بودند؛ همچنین در زمینه مسائل رفاهی، سیاسی و اقتدار نظام در منطقه‌ای که امروز حرف اول را می‌زنیم و آمریکا عملا در نقطه مقابل جمهوری اسلامی ایران به اتفاق هم‌پیمانان منطقه‌ای خود، شکست خورده بسیاری از صحنه‌ها است.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس خاطرنشان کرد: در بُعد اقتصادی و در زنجیره طولانی اقتدار ملی یک حلقه ضعیفی به نام اقتصاد وجود دارد که باید آن را تقویت کنیم و با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و اصول 24 گانه اقتصاد مقاومتی و خودباوری ملی می‌توانیم در این زمینه نیز مانند بقیه زمینه‌ها تحول عظیمی را رقم بزنیم.

پایان پیام   

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000