هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه فردا صورت می گیرد

انتخاب هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان

سرویس سیاسی
**انتخابات هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس، فردا طی نشست شورای مرکزی این فراکسیون برگزار می‌شود.
یکشنبه 5 مهر 1388 ساعت 18:58

ولی‌اسماعیلی با اعلام این خبر به خبرنگار خانه ملت گفت: نشست شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان فردا دوشنبه ساعت 16 با ترکیب جدید خود برگزار می‌شود.

وی افزود: انتخابات هیات رییسه فراکسیون در دستور کار این جلسه قرار دارد اما اگر به دلیل به طول انجامیدن معارفه اعضای جدید شورای مرکزی، با کمبود وقت مواجه شویم، برگزاری انتخابات به نشست هفته آینده شورا موکول می‌شود.

نماینده گرمی با اشاره به اظهارات حمید رسایی نماینده تهران مبنی بر امکان الحاق یک ماده به اساسنامه فراکسیون اصول‌گرایان جهت ممنوعیت برعهده داشتن ریاست مجلس و ریاست فراکسیون به طور همزمان، تاکید کرد: برای تغییر اساسنامه ضروری است که ابتدا این بحث در شورای مرکزی مطرح شود اگر در شورا توافق حاصل شد، در نشست مجمع عمومی مطرح می‌شود و سپس در مورد آن رای‌گیری خواهد شد و در نهایت در صورت تصویب به اساسنامه الحاق می‌شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصول‌گرایان یادآور شد: هیات رییسه فراکسیون و شورای مرکزی نمی‌توانند رأساً به این کار اقدام کنند و تغییراساسنامه نیازمند رای اکثریت مجمع است.

وی در ادامه از لاریجانی به عنوان تنها گزینه ریاست فراکسیون اصول‌گرایان یاد کرد و گفت: ایشان فردی مدیر و مدبر هستند و تاکنون نیز از عهده این مسئولیت به خوبی برآمده‌اند.

اسماعیلی در خصوص ترکیب جدید شورای مرکزی فراکسیون اظهار داشت: تا امروز همه مجامع استانی گزینه‌های خود برای عضویت در شورای مرکزی را معرفی کرده‌اند و تنها استان آذربیجان غربی باقی مانده است که نشست این مجمع برای این منظور روز سه‌شنبه برگزار می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000