شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن بیکی:

ترامپ با تعطیلی دولت به دنبال فلج کردن کنگره و مجلس آمریکا است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: ترامپ تعطیلی دولت را به عنوان ابزار قدرت در دست گرفته تا کنگره و مجلس نمایندگان را فلج و حرف خود را بر کُرسی بنشاند.
دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 10:57
ترامپ با تعطیلی دولت به دنبال فلج کردن کنگره و مجلس آمریکا است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: ترامپ تعطیلی دولت را به عنوان ابزار قدرت در دست گرفته تا کنگره و مجلس نمایندگان را فلج و حرف خود را بر کُرسی بنشاند. http://cdn.icana.ir/d/019/201702107982413064.jpg ترامپ,با,تعطیلی,دولت,به,دنبال,فلج,کردن,کنگره,و,مجلس,آمریکا,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به تعطیلی دولت ترامپ، گفت: یکی از نکات غیرقابل قبول برای مردم آمریکا بدعهدی‌ها و بی‌قانونی‌های دونالد ترامپ است، رئیس جمهور آمریکا با سخنان مضحک و شعارهای بی پایه و اساس کار خود را پیش می‌برد، امروز هم از ابزار تعطیلی دولت استفاده کرده است.

تعطیلی دولت آمریکا کنگره و مجلس نمایندگان را فلج کرده است/ بیکاری 800 هزار کارمند به موجب تعطیلی دولت

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تعطیلی دولت ترامپ موجب بیکاری و عدم پرداخت حقوق بالغ بر 800 هزار کارمند دولت آمریکا شده است، ترامپ تعطیلی دولت را به عنوان ابزار قدرت در دست گرفته تا کنگره و مجلس نمایندگان را فلج و حرف خود را بر کُرسی بنشاند.

وی افزود: ترامپ می‌داند که نتوانسته شعارهای انتخاباتی خود را عملیاتی کند، لذا بین مردم آمریکا به عنوان رئیس دولت بی اراده و فردی بی منطق شناخته شده است، وی پیش از این سعی داشت تا از طریق جنگ‌های منطقه‌ای و فرافکنی مردم آمریکا را فریب دهد اما با شکست در این حوزه به بر هم زدن اوضاع داخلی آمریکا پرداخته است.

بدهی دولت آمریکا بالغ بر 22 تریلیون دلار است

حسن بیکی یادآور شد: ترامپ در راستای شعله‌ور کردن جنگ در منطقه با عربستان قرارداد 500 میلیارد دلار بست، این رقم هم نتوانست دولت را نجات دهد زیرا آمریکا بالغ بر 22 تریلیون دلار بدهی دارد که این مبلغ هر روز افزایش می‌یابد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ با اقدامات منطقه‌ای سنگرهای خود را هم از دست داده است، گفت: با توجه به انزوای آمریکا در منطقه و جهان بعد از اخذ تصمیمات اشتباه، آمریکا مجبور به خروج از عراق و سوریه شده است، همچنین در جنگ یمن شکست خورد.

اتحاد 6 گانه کشورهای همسایه در مقابل انتقال شِش هزار داعش به افغانستان

وی ادامه داد: آمریکا در مقابل انتقال 6 هزار داعشی از سوریه به افغانستان با اتحاد ایران، افغانستان، پاکستان، چین، روسیه و هند مواجه شد، اتحادی که سبب شکست آنها در برنامه‌هایشان شده است. آمریکایی‌ها بعد از این وضعیت در تلاشند تا با جنگ داخلی و دعوا بر سر بودجه و اختلاف با دموکرات‌ها فرافکنی کند. در این میان مردم روز به روز از دولت جدا و محبوبیت ترامپ کاهش پیدا می‌کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس دهم، یادآور شد: ترامپ با تاکید بر احداث دیوار مرزی مخالفت مردم و همسایگان را افزایش داده زیرا مردم معتقدند که با این اقدام منافع آمریکا به خطر افتد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ ترامپ برای امنیت مرزی آمریکا خواستار بودجه ۵.۷ میلیارد دلاری جهت تامین اعتبار شده است. مخالفت کنگره و اصرار ترامپ موجب تعطیلی دولت آمریکا و تعطیلی و بی حقوق ماندن ۸۰۰ هزار کارمند فدرال این کشور شده است.

گفتنی است؛ تعطیلی دولت ترامپ در طول تاریخ این کشور رکورد زده است. در همین حال ترامپ اعلام کرد که وضعیت فوق‌العاده ملی را اعلام نمی‌کند و منتظر نتیجه کنگره است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000