شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو هیات رئیسه مجلس:

نظر دولت در طرح استانی شدن انتخابات لحاظ شده است

سرویس سیاسی
امیرآبادی فراهانی با تاکید بر عدم مغایرت طرح استانی شدن با لایحه جامع انتخابات، گفت: نمایندگان نظر دولت و کمیته تخصصی را در طرح استانی شدن انتخابات لحاظ کردند.
دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 16:10
نظر دولت در طرح استانی شدن انتخابات لحاظ شده است امیرآبادی فراهانی با تاکید بر عدم مغایرت طرح استانی شدن با لایحه جامع انتخابات، گفت: نمایندگان نظر دولت و کمیته تخصصی را در طرح استانی شدن انتخابات لحاظ کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605106733667978.jpg نظر,دولت,در,طرح,استانی,شدن,انتخابات,لحاظ,شده,است Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با تاکید بر اینکه طرح استانی شدن انتخابات مغایرتی با لایحه جامع انتخابات نخواهد داشت، گفت: کلیات طرح استانی شدن انتخابات در صحن علنی به تصویب رسید، این طرح برای اصلاح جزئیات با توجه به پیشنهادات کمیته ویژه و نظرات دولت به کمیسیون شوراها ارجاع شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در طرح استانی شدن انتخابات نظر دولت را لحاظ کردیم و طبق نظرات آنها موضوع را پیش بردیم تا ضمن ارایه لایحه جامع انتخابات با مشکل روبه رو نشویم.

وی افزود: لایحه دولت هنوز به مجلس نیامده است، این لایحه در صورتی که با قید فوریت به مجلس ارایه شود زودتر در دستور کار قرار می گیرد، لایحه به صورت همه جانبه و کامل به انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها پرداخته است اما بحث انتخاباتی شدن در لایحه نیامده که به محض ارایه در مجلس اصلاح خواهد شد.

امیرآبادی فراهانی یادآور شد: اگر لایحه جامع به صورت عادی ارایه شود، بعید است که به انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی برسد، اما با تصویب طرح استانی شدن، تغییراتی در انتخابات مجلس سال آتی خواهیم داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در لایحه جامع انتخابات شفافیت هزینه‌ها، تبلیغات و ارتقاء کیفی انتخابات مورد توجه جدی قرار گرفته، این اصلاحات قطعا به ارتقاء کیفیت انتخابات کمک خواهد کرد لذا امیدواریم سریعتر به مجلس بیاید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000