شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان در تشریح آخرین جزئیات حادثه:

15کشته و یک مجروح در حادثه سقوط هواپیما/ هواپیما متعلق به ارتش بود نه ساها

سرویس اقتصادی
نماینده مردم کرج در مجلس جزئیات جدیدی از حادثه سقوط هواپیما در فرودگاه فتح کرج را تشریح کرد.
دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 12:53
15کشته و یک مجروح در حادثه سقوط هواپیما/ هواپیما متعلق به ارتش بود نه ساها نماینده مردم کرج در مجلس جزئیات جدیدی از حادثه سقوط هواپیما در فرودگاه فتح کرج را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610103108651899.jpg 15کشته,و,یک,مجروح,,در,حادثه,سقوط,هواپیما/,هواپیما,متعلق,به,ارتش,بود,نه,ساها Icana

عزیز اکبریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزئیات جدیدی از حادثه سقوط هواپیما در کرج گفت: این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی ساها نبوده و از هواپیماهای ارتش جمهوری اسلامی بود.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تلفات این حادثه 15 نفر از سرنشینان هواپیما بوده و یک نفر از آنها مجروح و به بیمارستان انتقال داده شده است، اظهار داشت: تمامی پیکرهای جان باختگان کشف و برای شناسایی منتقل شده است.

جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده پیدا  شده است

وی افزود: خوشبختانه ساختمانی که هواپیما با آن برخورد کرده خالی از سکنه بوده است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه جعبه سیاه این هواپیما نیز کشف شده است، خاطرنشان کرد: فرودگاه فتح برای هواپیما نبوده و صرفا برای فرود هلی کوپتر طراحی شده است از این رو باید بررسی شود که خلبان در فرود اشتباه کرده و یا برج مراقبت به درستی محل فرود را اعلام نکرده است.

بیشتر بخوانید:

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000