شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بختیار:

فیلترینگ فضای مجازی سکان کار را از جوانان برای پیشبرد اهداف انقلاب می گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس تصریح کرد: ما می‌توانیم با اعتماد به جوانان و استفاده از فضای مجازی در جهت اهداف انقلاب گام برداریم. اینکه نگاهی در کشور است که فضای مجازی را تهدیدی برای کشور می‌بینند، غلط است. فیلترینگ فضای مجازی باعث می شود سکان کار از جوانان مومن و متعهد برای کار کردن در جهت پیشبرد اهداف انقلاب گرفته شود.
دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 16:00
فیلترینگ فضای مجازی سکان کار را از جوانان برای پیشبرد اهداف انقلاب می گیرد نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس تصریح کرد: ما می‌توانیم با اعتماد به جوانان و استفاده از فضای مجازی در جهت اهداف انقلاب گام برداریم. اینکه نگاهی در کشور است که فضای مجازی را تهدیدی برای کشور می‌بینند، غلط است. فیلترینگ فضای مجازی باعث می شود سکان کار از جوانان مومن و متعهد برای کار کردن در جهت پیشبرد اهداف انقلاب گرفته شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201803105518434156.jpg فیلترینگ,فضای,مجازی,سکان,کار,را,از,جوانان,برای,پیشبرد,اهداف,انقلاب,می,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی بختیار عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با اعتماد به جوانان می‌توان از فضای مجازی به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف انقلاب بهره برد، گفت: فیلترینگ فضای مجازی سکان پیشبرد اهداف انقلاب را از جوانان مومن و متعهد می‌گیرد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند فضای مجازی می‌تواند ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان انقلاب باشد، بیان کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری اشاره کردند یکی از ابزاری که ما می‌توانیم به وسیله آن با استکبار و زورگویی آمریکا و دشمنان در سطح جهان مقابله کنیم، فضای مجازی و ابزار تکنولوژی است.

فضای مجازی حریم خصوصی

 

وی در ادامه اظهار کرد: امروز تعداد کاربران ما در فضای مجازی زیاد است و علی رغم اینکه شاید تصور شود که کاربرهای ما از فضای مجازی برای کارهای غیر حرفه‌ای استفاده می کنند، اما در حقیقت این تصور غلط است و جوانان ما در جهت کار آفرینی و ایجاد محتواهایی در راستا روشنگری و توسعه آرمان های انقلاب اسلامی  فعالیت دارند.

 

نماینده مردم گلپایگان  و خوانسار در مجلس تصریح کرد: ما می‌توانیم با اعتماد به جوانان و استفاده از فضای مجازی در جهت اهداف انقلاب گام برداریم. اینکه نگاهی در کشور است که فضای مجازی را تهدیدی برای کشور می‌بینند، غلط است. فیلترینگ فضای مجازی باعث می شود سکان کار از جوانان مومن و متعهد برای کار کردن در جهت پیشبرد اهداف انقلاب گرفته شود.

به گزارش ایسنا وی در ادامه خاطر نشان کرد: امروز در زمینه استارآپ‌ها و کسب و کارهای نوین یکی از فضاهایی که ایده را به خلاقیت و خلاقیت‌ها تبدیل به نوآوری و نوآوری‌ها تبدیل به کارآفرینی شده، از طریق فناوری اطلاعات است. از نظر من ما به جای اینکه نگاه تهدیدی به فضای مجازی داشته باشیم باید جوانان را به فضای مجازی هدایت کنیم تا بتوانند با بهره‌بردن از فضای مجازی در زمینه مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی گام بردارند و در رسیدن به اهداف انقلاب یاری برسانند.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000