شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وقف چی:

تبلیغات و بازاریابی دو کلید مشکل گشای کسادی تولیدات صنایع دستی کشور

سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون فرش و صنایع‌دستی مجلس از تبلیغات و بازاریابی به عنوان دو کلید مشکل گشای کسادی تولیدات صنایع دستی کشور یاد کرد.
سه‌شنبه 25 دی 1397 ساعت 07:10
تبلیغات و بازاریابی دو کلید مشکل گشای کسادی تولیدات صنایع دستی کشور رئیس فراکسیون فرش و صنایع‌دستی مجلس از تبلیغات و بازاریابی به عنوان دو کلید مشکل گشای کسادی تولیدات صنایع دستی کشور یاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707106322647342.jpg تبلیغات,و,بازاریابی,دو,کلید,مشکل,گشای,کسادی,تولیدات,صنایع,دستی,کشور Icana

علی وقفچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به گلایه مندی فعالان حوزه صنایع دستی به کمبود و گران بودن مواد اولیه برای تولیدات صنایع دستی در کشور گفت: دولت موظف به تامین مایحتاج و مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع دستی است و باید با درنظر گرفتن کمک های نقدی از طریق اعطای وام های اشتغال زایی به تولیدکنندگان صنایع دستی کمک صورت گیرد.

نوسانات قیمت ارز، قیمت صنایع دستی را افزایش داد

رئیس فراکسیون فرش و صنایع‌دستی مجلس شورای اسلامی افزود: نوسانات قیمت ارز باعث گران شدن تولیدات صنایع دستی شد و این نوید رابه تولیدکنندگان می دهد که با صادرات محصولات خود به خارج از کشور می توانند بسیاری از مشکلات خود را حل کرده و سودآوری سرشاری را نصیب خود کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد:  در خصوص رونق تولیدات صنایع دستی باید بازاریابی صورت گیرد و این عمل باید در خارج از کشور صورت گرفته  و علاوه بر آن ، ظرفیت های جهانی شناسایی شود که بر طبق آن تولیدات صنایع دستی به خارج از کشور صادر شود.

بیشتر بخوانید:

حل مشکل برندسازی با اعتماد به کالای ایرانی

شناسایی ظرفیت های داخلی و ترسیم نقشه راه؛ گام های اولیه برای ساختن برند ایرانی

گام موثری در زمینه برندسازی برنداشته ایم/ لزوم ایجاد زنجیره ای از فرایند تولید و صادرات

وی ادامه داد: تبلیغات نیز یکی از راهکارهای رونق بخشی به صنایع دستی است که می توان با برگزاری نمایشگاه های خارجی، خریداران خارجی رابه سمت خریداری تولیدات صنایع دستی داخلی سوق داد.

با رونق بازار فروش داخلی و خارجی مشکلات تولیدکنندگان صنایع دستی مرتفع خواهد شد

رئیس فراکسیون فرش و صنایع‌دستی مجلس بیان کرد:  اگر بازار فروش درداخل و خارج ایجاد شود و از طریق بازاریابی داخلی وخارجی فروش تولیدات داخلی در داخل کشور و خارج از کشور به اندازه مطلوب برسد، چالش ها و مشکلات تولیدکنندگان صنایع دستی کاهش خواهد یافت و سودهای کلانی را نصیب آنها و کشور خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000