هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری در واکنش به درخواست سردار کمالی از مجلس:

حقوق سرباز باید حداقل یک میلیون تومان باشد

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس با بیان اینکه در لایحه بودجه امسال دولت نه بودجه‌ای برای افزایش حقوق سربازی اختصاص نداده بلکه از بودجه دفاعی و امنیتی کشور نیز کاسته است، گفت: معتقدم حقوق سربازی حدقال یک میلیون تومان باشد.
شنبه 29 دی 1397 ساعت 10:32
حقوق سرباز باید حداقل یک میلیون تومان باشد عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس با بیان اینکه در لایحه بودجه امسال دولت نه بودجه‌ای برای افزایش حقوق سربازی اختصاص نداده بلکه از بودجه دفاعی و امنیتی کشور نیز کاسته است، گفت: معتقدم حقوق سربازی حدقال یک میلیون تومان باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/47132.jpg حقوق,سرباز,باید,حداقل,یک,میلیون,تومان,باشد Icana

عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به اظهارات سردار کمالی  رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح در خصوص افزایش حقوق سربازی، اظهار کرد: وقتی از سویی شرایط را برای فروش خدمت سربازی مهیا می‎‌شود باید از طرف مقابل نیز حداقل‌ها برای کسی که دو سال از عمر خدمت برای خدمت سربازی صرف می‌‎کند، فراهم باشد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت حقوق وزارت کار حداقل ماهانه یک میلیون تومان حق سربازی است که پذیرفته دو سال برای کشور خود خدمت کند، گفت: باید همانطور که شرایط قانونی اجازه داده است برخی افراد خدمت سربازی خود را بخرند از همین محل، شرایط حقوق سربازی نیز بهبود یابد.

دولت‌ها هیچ‌گاه توجهی به حقوق سربازی در بودجه نداشته‌اند

وی با انتقاد از اینکه دولت‌ها هیچگاه در لوایح بودجه توجهی به وضعیت رفاهی سربازان نداشته‌اند، گفت: در لایحه بودجه امسال حتی از اعتبارات امنیتی و دفاعی کشور نیز کاسته شده و دیگر نباید انتظاری برای ارتقای حقوق سربازان داشت.

مصری با بیان اینکه گویا در بودجه امسال، دولت فقط به فکر حفظ و اداره خود دولت است و نه کشور، تصریح کرد: تأمین منابع حقوق سربازی از محل فروش خدمت به سایرین یکی از راهکارها و منابع برای پرداخت حقوق سربازی است که می‌‎توان منابع دیگری نیز برای این مهم پیش بینی کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس با یادآوری اینکه روا نیست سربازی که شبانه روزی در اختیار یکان و قسمت خود است چنین حقوقی دریافت کند، افزود: این دید باید نسبت به سرباز که دوره‌ای اجباری را بگذارند، تغییر کند تا حداقل‌ها برای یک سرباز تأمین شود تا این او از آسیب‌های احتمالی به دور باشد.

اینستاگرام سردار موسی کمالی

 

به گزارش خانه ملت، اخیراً سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: زمان ارائه قانون بودجه سالانه و بررسی آن در مجلس بهترین فرصت برای دولت و مجلس است که برای اصلاح حقوق این بشر مظلوم و حساس فکری بکنند. حال آنکه قانون بودجه سال نود و هشت در کمیسیون تلفیق بودجه در دست بررسی است انتظار می‌رود فکری برای حقوق و و مزایای سربازان عزیز کشور بکنند. بعد از تصویب قانون عملاً هیچ کاری امکان پذیر نمی‌باشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000