هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی جهان‌آبادی:

تداوم تعطیلی دولت ترامپ نشان از بحران عمیق در نحوه اداره آمریکا دارد

سرویس سیاسی
عضو هیات رئسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: تداوم تعطیلی دولت ترامپ نشان دهنده بحران عمیق در نحوه اداره آمریکا و روابط بین قوه مجریه و مقننه است.
چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 12:16
تداوم تعطیلی دولت ترامپ نشان از بحران عمیق در نحوه اداره آمریکا دارد عضو هیات رئسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: تداوم تعطیلی دولت ترامپ نشان دهنده بحران عمیق در نحوه اداره آمریکا و روابط بین قوه مجریه و مقننه است. http://cdn.icana.ir/d/019/201807104905768594.jpg تداوم,تعطیلی,دولت,ترامپ,نشان,از,بحران,عمیق,در,نحوه,اداره,آمریکا,دارد Icana

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، تداوم تعطیلی دولت ترامپ را یادآور شد و گفت: در سابقه روابط بین دولت و مجلس آمریکا تعطیلی دولت برای چند بار اتفاق افتاده است اما در شرایط کنونی تعطیلی دولت ترامپ رکورد زده است که این نشان از تصمیمات غیر عاقلانه، عجولانه و غیرکارشناسی رئیس‌جمهور آمریکا بر می‌گردد.

نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این اختلاف به دلیل ترکیب نگاه اکثریت اعضای کنگره و مجلس نمایندگان آمریکاست به ویژه دیدگاه دموکرات‌ها در مقابل نظر و ایده جمهوری‌خواهان و دولتمردان است.

وی افزود: تعطیلی دولت ترامپ نشان از بحران عمیق در نحوه اداره آمریکا و روابط بین قوه مجریه و مقننه است، از دولتی که نتواند ارتباط عاقلانه و متواضع بین قوه مقننه و مجریه خود برقرار کند نمی‌توان انتظار داشت در عرصه بین‌الملل به درستی تصمیم‌گیری کند.

رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: تداوم تعطیلی دولت ترامپ به اقتصاد داخلی و روابط آمریکا با جهان آسیب می‌زند. کشورهای دیگر با وجود این مشکلات، در تصمیم گیری خود با احتیاط بیشتری عمل می‌کنند.

عضو هیات رئسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در واقع رییس‌جمهور آمریکا بدون آنکه عواقب کارش را پیش‌بینی ‌کند، دست به چنین اقدامی زده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000