هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با موافقت نمایندگان

تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران رد شد

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با پیشنهاد تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران مخالفت کردند.
سه‌شنبه 2 بهمن 1397 ساعت 15:03
تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران رد شد نمایندگان مردم در خانه ملت با پیشنهاد تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران مخالفت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801109383061099.jpg تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,امور,عشایر,ایران,رد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 2 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران با 93 رأی موافق، 70 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در صحن مخالفت کردند.

براساس این گزارش نورمحمد تربتی نژاد سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در قرائت گزارش رد تحقیق و تفحص تصریح کرد:  در اجرای ماده 212 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، ابتدائاَ اطلاعات واصله از دستگاه های اجرایی در مور 7 آبان 97 در اختیار متقاضیان تحقیق و تفحص قرار گرفت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: نظر به اظهار مورخ 13 آبان 96 تعدادی از متقاضیان مبنی بر عدم کفایت اطلاعات ارائه شده کمیسیون موضوع در جلسه رسمی مورخ 13 آبان 97 کمیسیون که با حضور نمایندگان عضو فراکسیون و تعدادی از متقاضیان تحقیق و تفحص و مسئولان مرتبط دستگاه اجرایی ذیربط مطرح و پس از استماع نظرات طرفین ضرورت انجام تحقیق و تفحص به تصویب نرسید.

سخنگوی کمیسون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به محورهای تحقیق و تفحص خاطرنشان کرد: نحوه اعطای تسهیلات به عشایر، نحوه خرید و توزیع علوفه، نحوه چگونگی مصارف و منابع سازمان و نحوه توزیع نهاده های دامی در بین عشایر از جمله محورهای مورد نظر متقاضیان تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000