هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سالک در انتقاد از نامه نگاری برخی وزرا به مقام معظم رهبری؛

از کیسه ملت و انقلاب خرج نکنید

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: بنده سوالم این است حال که شش ماه گذشته و هیچ جوابی از سوی اروپایی ها دریافت نشده است و به نظر می رسد در حال بازی دادن شما هستند؛  چرا می خواهید با این کارها بحث ولایت را پیش بکشید.
پنج‌شنبه 4 بهمن 1397 ساعت 02:00
از کیسه ملت و انقلاب خرج نکنید عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: بنده سوالم این است حال که شش ماه گذشته و هیچ جوابی از سوی اروپایی ها دریافت نشده است و به نظر می رسد در حال بازی دادن شما هستند؛  چرا می خواهید با این کارها بحث ولایت را پیش بکشید. http://cdn.icana.ir/d/019/109810.jpg از,کیسه,ملت,و,انقلاب,خرج,نکنید Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به نامه نگاری اخیر وزرا به رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: بنده سوالم این است حال که شش ماه هیچ جوابی از سوی اروپایی ها دریافت نشده است و به نظر می رسد در حال بازی دادن شما هستند؛   پس چرا می خواهید با این مسائل  بحث ولایت را وسط بکشید.

وی افزود: ای دولتمردان به دنبال چه مسئله ای هستید؛ مگر مقرر نشده بود که به مدت یک هفته اروپایی ها جواب بدهند؛ بایستی این  مسئله را حل می کردید و در حال حاضر با حل نکردن این جریان می خواهید؛ از کیسه ملت و شخصیت های انقلابی کشورمان هزینه کنید.

سالک تصریح کرد: بنده نمیدانم مسئله چه بوده و واقعا پشت پرده این موضوعات چیست؛ و دولتمردان هم پشت پرده را برای مردم بازگو نمی کنند؛ فقط در حال ترساندن مردم و نمایندگان مجلس هستند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در ادامه همین مبحث می گوید: دولتمردان به صراحت اعلام می کنند که اگر این لوایح به تصویب نرسند خطرات جدی کشور را تهدید می کند و با حرف این مسئولان ما  تعجب می کنیم؛ چرا که از یک طرف صحبت از شجاعت خود می کنند و از طرفی دیگر هم دائما مردم را می ترسانند.

 نماینده اصفهان  تصریح کرد: مسئولان اعلام می کنند که ما تحریم ها را برداشتیم واقعا کدام تحریم را ریشه کن کردید؛ اتفاقا نه تنها از تحریم ها نکاستند؛ تشدید تحریم هم کردند و دولتمردان هم هیچ کارمثبتی در مقابل با این تحریم ها انجام ندادند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: خطوط قرمز مقام معظم رهبری را هم عمل نکردید و در حال حاضر هم  فرافکنی می کنید؛ این واقعا جای تاسف دارد؛ بنده برای مقام معظم رهبری نگران هستم  چرا  که این ها برای هزینه کردن رهبری هیچ درنگی نمی کنند.

 وی به سخنان رئیس جمهور در جمع مدیران وزارت ارتباطات اشاره کرد و گفت: صحبت هایی که رییس جمهور در وزارت ارتباطات کردند جای تعجب دارد؛ آقای رئیس جمهور در حال حاضر همه مشکلات کشور را برطرف کردید و چسبیدید به موضوع تلگرام و FATF . آقای رئیس جمهور واقعا شما نمی دانید چقدر دختر و پسر بخاطر همین ولنگاری های تحت تاثیر تلگرام گوشه زندان هستند؛ آقای رئیس جمهور مردم می فهمند در شرایط فعلی چه کاری را باید پیگیریکرد و لطفا شما از کارهایی که برای حل مشکلات مردم نکردید شانه خانه نکنید. مردم اولویت ها را می دانند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000