هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی‌‌دلیگانی:

اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه مانع پرداخت حقوق‌های نجومی می‌شود

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعتقاد دارد پرداخت حقوق های نجومی هنوز وجود دارد از این رو اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه موجب شفاف سازی در پرداخت حقوق مدیران می شود.
چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 12:16
اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه مانع پرداخت حقوق‌های نجومی می‌شود عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعتقاد دارد پرداخت حقوق های نجومی هنوز وجود دارد از این رو اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه موجب شفاف سازی در پرداخت حقوق مدیران می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605107946284164.jpg اجرای,ماده,29,قانون,برنامه,ششم,توسعه,مانع,پرداخت,حقوق‌های,نجومی,می‌شود Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از پرداخت حقوق های نجومی، گفت: متاسفانه اقدام خاصی از سوی دستگاه های ذیربط برای مقابله با این موضوع صورت نگرفته است.

پرداخت حقوق های نجومی هنوز وجود دارد

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اطلاعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه  موضوع پرداخت حقوق های نجومی هنوز وجود دارد و حتی در برخی مجموعه ها حقوق ها افزایش یافته اما تلاش می شود که اطلاعات آن به بیرون راه پیدا نکند.

تلاش نمایندگان برای تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات

وی ادامه داد: بر این اساس پیشنهادی از سوی تعدادی نمایندگان به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای استیضاح رییس دیوان محاسبات ارائه شد که به نتیجه نرسید؛ همچنین طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات نیز ارائه شده که منتظر تعیین تکلیف آن هستیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی

اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم موجب شفاف سازی در پرداخت حقوق مدیران می شود

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بنابراین تنها امید نمایندگان به موضوع شفاف سازی و اجرای ماده 29 قانون برنامه پنجم و ششم توسعه کشور است که بر اساس آن باید حقوق مقامات و مدیران در سامانه متمرکزی منتشر شود که این موضوع می تواند از پرداخت حقوق های نجومی جلوگیری کند.

پیشنهاد پرداخت حقوق مدیران شرکت های دولتی توسط وزارت اقتصاد

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین طرح خوبی برای بودجه 98 پیشنهاد شده که بر اساس آن حقوق مدیران عامل و اعضای هیات مدیره ها و حتی مدیران شرکت های دولتی توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی پرداخت شود که این موضوع به شفاف سازی و جلوگیری از سوء استفاده افراد کمک می کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد که قوه مقننه در این رابطه وظیفه نظارتی بود که به نظر می رسد به درستی اجرا نشده است./

  • بیشتر بخوانید؛

هنوز نجومی بگیر در کشور وجود دارد

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000