هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انارکی با اشاره به قیمت کاذب ارز:

سوداگران به آب و آتش می زنند تا دلار کمتر از 10 هزار تومان نشود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سوداگران ارز با القای افکاری مانند عدم حمایت اروپا از برجام به دنبال افزایش قیمت دلار هستند، گفت: سوداگران از عدم ثبات بازار ارز، سود می‌برند.
چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 18:52
سوداگران به آب و آتش می زنند تا دلار کمتر از 10 هزار تومان نشود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سوداگران ارز با القای افکاری مانند عدم حمایت اروپا از برجام به دنبال افزایش قیمت دلار هستند، گفت: سوداگران از عدم ثبات بازار ارز، سود می‌برند. http://cdn.icana.ir/d/019/201803102491538313.jpg سوداگران,به,آب,و,آتش,می,زنند,تا,دلار,کمتر,از,10,هزار,تومان,نشود Icana

احمد انارکی محمدی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از افزایش قیمت دلار، گفت: افزایش قیمت دلار در روزهای اخیر به دلیل فضاسازی سوداگران بود. آنها با طرح مسائلی مانند خروج ایران از برجام یا انصراف اروپا از راه اندازی spv، به دنبال افزیش قیمت دلار هستند در حالیکه مسئولان بر عدم خروج ایران از برجام تاکید دارند.

سوداگران با القای افکاری مانند عدم حمایت اروپا از برجام به دنبال افزایش قیمت دلار هستند

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوداگران با القای افکاری مانند عدم حمایت اروپا از برجام و .... به دنبال فضاسازی برای افزایش قیمت دلار هستند، اظهار کرد: در مدت اخیر سوداگران به منظور کسب سود بیشتر، بازار دلار را ملتهب کردند و قیمت آن را افزایش دادند اما با اعمال سیاست‌های مناسب و با هوشیاری مردم قیمت‌ها تا حدودی کاهش پیدا کرد.

احمد انارکی محمدی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران از برجام خارج نمی‌شود، افزود: مقامات ایرانی و اروپایی در حال مذاکره برای راه اندازی  SPVهستند و مردم نیز برنامه‌های دولت و نظام را رصد می‌کنند و از آن آگاهند.

سوداگران از عدم ثبات بازار سود می‌برند چراکه بی‌ثباتی از یک سو باعث افزایش قیمت کالاها و از سوی دیگر ایجاد بی‌اعتمادی در میان مردم می‌شود در این شرایط دلالان به راحتی می‌توانند جریان‌های بازار را به سمت دلخواه سوق دهند

بی ثباتی قیمت‌ها مردم را نسبت به بازار بی اعتماد می‌کند

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید براینکه سوداگران به دنبال افزایش قیمت طلا و سکه هستند، خاطرنشان کرد: سوداگران از عدم ثبات بازار سود می‌برند چراکه بی‌ثباتی از یک سو باعث افزایش قیمت کالاها و از سوی دیگر ایجاد بی‌اعتمادی در میان مردم می‌شود. در این شرایط دلالان به راحتی می‌توانند جریان‌های بازار را به سمت دلخواه سوق دهند.

وی با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است، تاکید کرد: دشمنان خارجی و سوداگران داخلی با فضاسازی به دنبال ملتهب کردن بازار ارز، طلا و سکه هستند.

قیمت واقعی دلار کمتر از 10 هزار تومان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی قیمت کنونی ارز را کاذب دانست و بیان کرد: براساس سیاست گذاری‌های دولت، دلار باید کمتر از 10 هزار تومان در بازار معامله شود اگرچه در چند روز اخیر در این حوزه افزایش قیمت رخ داده است اما پیش بینی می شود قیمت آن مجددا کاهش پیدا می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000