سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی قدوسی؛

وجود رایزن اقتصادی در کشور سوریه ضرورت دارد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سوریه از جمله کشور هایی است که وجود رایزن اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور ضرورت دارد.
سه‌شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 11:18
وجود رایزن اقتصادی در کشور سوریه ضرورت دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سوریه از جمله کشور هایی است که وجود رایزن اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور ضرورت دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/43086.jpg وجود,رایزن,اقتصادی,در,کشور,سوریه,ضرورت,دارد Icana

 جواد کریمی قدوسی  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره عملکرد رایزن‌های اقتصادی، در خارج از کشور گفت:بنده در خصوص نقش وزارت امور خارجه در حمایت از توسعه روابط اقتصادی با کشور هایی که ایران در آن کشورها هزینه کرده و از رابطه سیاسی برخوردار است در مجلس سئوال خواهم کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سفر اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به کشور عراق، طی صحبت های کارشناسی با رایزن اقتصادی از روابطی که بین ایران و کشور عراق می توانست شکل بگیرد احساس رضایت نبود و در این رابطه نقطه نظر مثبتی حاکم نبود.

وجود رایزن اقتصادی درکشور سوریه ضرورت دارد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ضرورت وجود رایزن اقتصادی ایران در کشور سوریه احساس می شود، اظهار کرد: سوریه از جمله کشور هایی است که وجود رایزن اقتصادی در آن امری ضروری تلقی می شود اما متاسفانه در آن کشور رایزن اقتصادی نیست، در این شرایط نیاز به بازسازی و توسعه روابط اقتصادی و تجاری باید بین این دو کشور برقرار شود.

وزارت امور خارجه نمره قبولی در خصوص فعالیت رایزن های اقتصادی نمی گیرد

 این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: هزینه بسیار زیادی که وزارت امور خارجه در این شرایط تحریم صرف می کند به جای بها دادن به توسعه سیاسی باید صرف روابط تجاری شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامیدر پاسخ به اینکه کاهش ارزش پول ملی، چه میزان بنیان اقتصادی خانوارها را تضعیف می کند، خاطرنشان کرد: موضوع کاهش ارزش پول ملی، خیلی از خانوارها را به خاکستر فقر نشانده، تولید را تحت تاثیر و حوزه های مذهب، فرهنگ، ورزش، روابط خارجی،واردات و صادرات، خزانه، عمران و هزینه های معیشت را مورد تحت الشعاع قرار داده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000