هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محجوب:

میزان حقوق کارگران در نشست آتی فراکسیون کارگری مشخص می‌شود

سرویس اجتماعی
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، از تعیین میزان حقوق کارگران در نشست آتی این فراکسیون خبر داد که طی بیانه‌ای در سطح عمومی اعلام خواهد شد.
سه‌شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 14:28
میزان حقوق کارگران در نشست آتی فراکسیون کارگری مشخص می‌شود رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، از تعیین میزان حقوق کارگران در نشست آتی این فراکسیون خبر داد که طی بیانه‌ای در سطح عمومی اعلام خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201902101479184635.jpg میزان,حقوق,کارگران,در,نشست,آتی,فراکسیون,کارگری,مشخص,می‌شود Icana

علیرضا محجوب  درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه  ملت ، در واکنش به انتشار خبری مبنی بر اینکه قرار است حقوق کارگران در سال 98 تا چهارمیلیون تومان افزایش پیدا کند، گفت: در نشست فراکسیون کارگری ارقامی که برای حقوق و دستمزد کارگران در سال 98 پیشنهاد شده بود، مورد بررسی قرار گفت، ما حدس زدیم که ممکن است که چنین رقمی حاصل شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست قرار بر این شد که وقتی گزارش سه جانبه کارگران، کارفرمایان و دولت آماده شد و کارگروه مربوطه آن را امضا کرد، مطابق با ماده 41 قانون مشخص شود که برای هر بخش از نیازهای جامعه کارگری چه مبلغی مورد نیاز است تا در پی آن در رابطه با تعیین میزان حقوق کارگران تصمیم بگیریم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به محض اینکه این گزارش آماده شود، مجدد فراکسیون کارگری نشستی با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت برگزار خواهد کرد تا با حضور کارشناسان مربوطه به این موضوع رسیدگی کرده و اعلام نظر کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بی‌تردید بعد از اینکه تصمیم نهایی در این نشست اتخاذ شود، نتیجه را طی بیانه‌ای توسط فراکسیون کارگری در سطح عمومی اعلام خواهیم کرد.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وضعیت کنونی معیشت کارگران، یادآور شد: ما قبل از این اعلام کرده بودیم که به دلایل مختلف دریافتی کمتر از سه میلیون تومان به عنوان حقوق خط فقر مطلق محسوب می‌شود که آن را محکوم هم دانستیم، اما برای اثبات این موضوع ادله لازم است که بر اساس همان مصوباتی که منتظر آنها هستیم، صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000