هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی مطرح کرد:

تحریم های ظالمانه استکبار علیه ایران سبب عزت،بالندگی و افتخار ملت شد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:تحریم های استکبار در این سال های اخیر علیه کشورمان سبب عزت،بالندگی و افتخار ملت شد چرا که اگر این تحریم ها نبودند؛شاید هیچ گاه به فکر نیازهای کشور نبودیم و همین عدم نیاز باعث می شد که ما به سمت خودکفایی و تولید نرویم.
دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت 14:35
تحریم های ظالمانه استکبار علیه ایران سبب عزت،بالندگی و افتخار ملت شد عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:تحریم های استکبار در این سال های اخیر علیه کشورمان سبب عزت،بالندگی و افتخار ملت شد چرا که اگر این تحریم ها نبودند؛شاید هیچ گاه به فکر نیازهای کشور نبودیم و همین عدم نیاز باعث می شد که ما به سمت خودکفایی و تولید نرویم. http://cdn.icana.ir/d/019/201901100353781050.jpg تحریم,های,ظالمانه,استکبار,علیه,ایران,سبب,عزت،بالندگی,و,افتخار,ملت,شد Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،ضمن تبریک ایام الله دهه فجربه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل سال اخیر اشاره کرد و گفت: آمریکا و کشورهای غربی با تمام توان از شاه مخلوع دفاع می کردند و کارشکنی ها و توطئه های فراوانی را برای ملت ایران در جهت احقاق حق خود که همان بدست آوردن انقلاب بود انجام می دادند.  

ملت ایران در زمان جنگ تحمیلی با ایستادگی خود وجبی از خاک میهن را به دشمن نداد

وی در ادامه همین مبحث افزود: باتوجه به اینکه استکبارجهانی از رژیم پهلوی حمایت همه جانبه ای می کرد؛اما هیچ کدام از این ابر قدرت ها نتوانستند در مقابل سیل عظیم و خروشان ملت ایستادگی کنند و همین قدرت مردم سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:آمریکا 8 سال جنگ را بر ملت ایران تحمیل کرد و همه دنیا را در مقابل کشورمان قرار داده بود و هدف اصلی استکبار از بوجود آوردن این جنگ این بود که ما در مقابل این کشورهای زورگو تسلیم شویم؛اما همه قدرتمندان و زورگویان دنیا شاهد ایستاد گی و از خودگذشتگی ملت ایران بودند تا اینکه وجبی از خاک میهن را به دشمن ندهند.

تحریم های ظالمانه استکبار علیه ایران سبب عزت،بالندگی و افتخار ملت شد

نماینده مردم فلاورجان در ادامه افزود: اگر این تحریم های ظالمانه ای را که آمریکا در طول این چهل سال علیه کشورمان عملیاتی کرده است؛برای خود آمریکا اجرایی می شدند تاکنون به زانو درآمده بود،اما این تحریم های ظالمانه هم باعث در جا زدن ملت ایران نشد.

موسوی لارگانی تصریح کرد: تحریم های استکبار در این سال های اخیر علیه کشورمان سبب عزت،بالندگی و افتخار ملت شد چرا که اگر این تحریم ها نبودند؛شاید هیچ گاه به فکر نیازهای کشور نبودیم و همین عدم نیاز باعث می شد که ما به سمت خودکفایی و تولید نرویم.

پیشرفت های انقلاب اسلامی با هیچ دوره ای قابل قیاس نیست

وی به پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال اخیر اشاره کرد و گفت: در زمان رژیم پهلوی آمریکایی ها منابع و بیت المال ملت را به تاراج می بردند اما در زمان انقلاب اسلامی جرات انجام چنین کارهایی را نداشت و باید بگویم پیشرفتی که انقلاب اسلامی در این چهل سال داشت با هیچ دوره ای قابل قیاس نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000