هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی‌حسینی با اشاره به راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تصریح کرد؛

حضور مردم نشانه استقلال طلبی در برابر یکه‌تازی غرب است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم اعتقاد دارد 22 بهمن سمبل جشن سالگرد پیروزی انقلاب است و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده پایداری و مقاومت در برابر سیاست های ظالمانه غربی ها است.
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 20:08
حضور مردم نشانه استقلال طلبی در برابر یکه‌تازی غرب است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم اعتقاد دارد 22 بهمن سمبل جشن سالگرد پیروزی انقلاب است و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده پایداری و مقاومت در برابر سیاست های ظالمانه غربی ها است. http://cdn.icana.ir/d/019/201901102681416118.jpg حضور,مردم,نشانه,استقلال,طلبی,در,برابر,یکه‌تازی,غرب,است Icana

سید حسین نقوی حسینی درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی و ضرورت حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: دشمنان ایران چندی پیش ادعا می کردند مردم کشورمان چهلمین جشن انقلاب را نخواهند دید اما امروزه در سراسر کشور جشن سالگرد پیروزی انقلاب در حال برگزاری است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که 22 بهمن سمبل جشن سالگرد پیروزی انقلاب است و راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده پایداری و مقاومت در برابر سیاست های ظالمانه غربی ها است.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی شرع و عقل حکم می کند تمام جریان های سیاسی در کنار همدیگر باشند و وحدت سیاسی را به رخ جهانیان بکشند، ادامه داد: همچنین مسئولان نیز باید در کنار مردم قرار بگیرند و به دور از هر نوع اختلاف نظری در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند و به عبارتی دشمنان را برای چهلمین مرتبه مایوس کنند.

ر شرایط کنونی شرع و عقل حکم می کند تمام جریان های سیاسی در کنار همدیگر باشند و وحدت سیاسی را به رخ جهانیان بکشند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع باید اذعان کرد 22 بهمن امسال خیلی متفاوت تر از سالگردهای پیروزی انقلاب است و مردم نیز قطعا این امر را درک کرده اند و با حضور خود به آمریکا و همپیمانانش نشان می دهند که پای آرمان های امام خمینی (ره) ایستاده اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: می توان گفت که حضور باشکوه مردمی در 22 بهمن امسال می تواند مانع اجرای سیاست های ضدایرانی غربی ها شود زیرا آنها خواهند فهمید که انقلاب اسلامی ایران دارای پشتوانه مردمی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.

ایشان، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000