هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورمختار با انتقاد از تفرقه افکنان مطرح کرد؛

مردم شعارهای تفرقه‌افکنانه را در راهپیمایی 22 بهمن همراهی نکنند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است احتمال طراحی شعارهای تفرقه‌افکنانه از سوی نفوذی‌ها در جریان راهپیمایی 22 بهمن بسیار است و مردم نباید صرفا از سر اعتقادات با این جمع‌ها همراهی کنند.
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:33
مردم شعارهای تفرقه‌افکنانه را در راهپیمایی 22 بهمن همراهی نکنند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است احتمال طراحی شعارهای تفرقه‌افکنانه از سوی نفوذی‌ها در جریان راهپیمایی 22 بهمن بسیار است و مردم نباید صرفا از سر اعتقادات با این جمع‌ها همراهی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/50632.jpg مردم,شعارهای,تفرقه‌افکنانه,را,در,راهپیمایی,22,بهمن,همراهی,نکنند Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش درباره اهمیت حفظ وحدت، گفت: 22 بهمن تجلی و محور وحدت و محلی برای شعارهایی است که در جهت وحدت باید سر داده شود.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه یکی از اهداف برگزاری راهپیمایی 22 بهمن ماه غلبه بر توطئه دشمنان است، عنوان کرد: از این رو این راهپیمایی باشکوه نباید به محلی برای تسویه حساب های سیاسی و طرح اختلاف تبدیل شود.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در توصیه به اینکه در چنین ایام بزرگی نباید کسی علیه کسی یا جریانی شعار دهد، تصریح کرد: جریانات سیاسی باید این درک را داشته باشند که در شرایط کنونی و برگزاری راهپیمایی صرفا به منافع ملی توجه کرده و وحدت را مد نظر قرار دهند و از آنجایی که احتمال دارد برخی شعارهای تفرقه افکنانه از سوی نفوذی ها طراحی شده باشد، صرفا به خاطر اعتقادات و نگاه ساده خود این جمع ها را همراهی نکرده و حتی مانع تکرار اینگونه شعارها شوند.

پورمختار ادامه داد: دشمن طی دو سه سال اخیر برای جداسازی مردم از نظام جمهوری اسلامی و ایجاد تردید در آنها از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است اما همچنان مردم به حمایت خود از این نظام ادامه دادند که همین امر اهمیت راهپیمایی روز 22 بهمن را بیشتر نشان می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: سرمایه گذاری دشمن به خصوص آمریکای جنایتکار با این هدف صورت می گیرد که پشتیبانی مردمی را کاهش داده و مانع حضور مردم در راهپیمایی شود که نشان دهنده حمایت آنها از نظام است و همین راهپیمایی 22 بهمن است راهی برای بروز و ظهور آن عنوان می شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه گستردگی حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر باعث ناامیدی دشمن خواهد شد، خاطرنشان کرد: البته آنها از توطئه خود دست بر نمی دارند با این حال حضور ملت ایران در راهپیمایی و ایستادگی آنها پای نظام خود، تأثیر شگرفی در ناامیدی آنها از اقداماتشان داشته و باعث حفظ استقلال و تأمین امنیت ملی می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000