هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
40 سالگی انقلاب؛

شاهد افزایش عزت نفس ملی پس از انقلاب اسلامی هستیم

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اعتقاد دارد استقلال سیاسی و در پی این موضوع استقلال امنیتی دو دستاورد مهم انقلاب است که منجر به افزایش عزت نفس ملی شد.
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 00:14
شاهد افزایش عزت نفس ملی پس از انقلاب اسلامی هستیم عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اعتقاد دارد استقلال سیاسی و در پی این موضوع استقلال امنیتی دو دستاورد مهم انقلاب است که منجر به افزایش عزت نفس ملی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201902108681637476.jpg شاهد,افزایش,عزت,نفس,ملی,پس,از,انقلاب,اسلامی,هستیم Icana

امیر خجسته  در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 مهمترین رخداد سیاسی منطقه و حتی دنیا محسوب می شود زیرا معادلات جهانی با این اتفاق دستخوش تغییر قرار گرفت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استقلال سیاسی و در پی این موضوع استقلال امنیتی دو دستاورد مهم انقلاب برای میهن اسلامی‌مان است، اظهار کرد: این امر در حالیست که عدم وابستگی و سرسپردگی به غربی ها موجب افزایش عزت نفس ملی شد و بر این اساس دیگر کشورها در ارتباط با ایران حواسشان را بیش از گذشته جمع کردند.

وی با اشاره به اینکه آزادگی ایرانیان در مواجه با مسائل بین المللی مانند حقوق بشر، مسئله فلسطین و غیره زمینه بروز مخالفت دیگر کشورها با سیاست های غربی را فراهم کرد، ادامه داد: وقتی ملت های آزاده جهان مشاهده کردند که ایران پس از انقلاب اسلامی در برابر استکبار جهانی ایستاده، آنها نیز الگو گرفته و با تاسی از انقلاب کشورمان در برابر زیاده خواهی های آمریکایی و اسرائیلی ها ایستادگی کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان تصریح کرد: به عنوان مثال مشاهده می شود که امروزه نواز غزه و سایر مناطق اشغالی مبارزات جدی را با اسرائیلی ها انجام می دهند و رژیم صهیونیستی دیگر نمی تواند مانند گذشته پایان دهنده درگیری ها باشد زیرا قدرت فلسطینی ها و جریان مقاومت با الگوگیری از انقلاب ایران افزایش چشمگیر داشته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پشیرفت چشمگیر در سازندگی نیز از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در سیاست داخلی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته امروزه روستاها و مناطق محروم کشورمان از نعمت برق، آب، گاز، راه آسفالت، خانه بهداشت و غیره برخودار هستند و این در حالیست که در دوره پهلوی مناطق محروم اصلا دیده نمیشدند و مردم در سختی زندگی می کردند./

  • بیشتر بخوانید؛

استقلال سیاسی ایران حاصل عدم سرسپردگی به غرب است

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000