هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی با اشاره به فرارسیدن 22 بهمن؛

عظمت جشن انقلاب در گرو حضور همه جانبه مردم و مسئولان تحت لوای ولایت است

سرویس سیاسی
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: عظمت راهپیمایی 22 بهمن در گرو حضور همه جانبه مردم و مسئولان در یک صف و تحت لوای ولایت است.
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:39
عظمت جشن انقلاب در گرو حضور همه جانبه مردم و مسئولان تحت لوای ولایت است عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: عظمت راهپیمایی 22 بهمن در گرو حضور همه جانبه مردم و مسئولان در یک صف و تحت لوای ولایت است. http://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg عظمت,جشن,انقلاب,در,گرو,حضور,همه,جانبه,مردم,و,مسئولان,تحت,لوای,ولایت,است Icana

سیدقاسم جاسمی    در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،   ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری   (مدظله العالی) در خصوص لزوم حفظ وحدت در راهپیمایی 22 بهمن، خطاب به سیاسیون و افرادی که تریبون در اختیار دارند، گفت نفوذ کلیدواژه سیاست های ضدایرانی است که همواره از طریق اختلاف افکنی رخ می دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بنابراین طبق توصیه رهبر انقلاب مبنی بر اینکه ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راهپیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند چرا که این حرکت پرشور ملی باید همچنان با عظمت و وحدت ادامه یابد‌‌، باید از اختلاف افکنی به طور جدی پرهیز شود.

وی با اشاره به اینکه ایران امروز نتیجه پاسداری شهداء از انقلاب است از این رو نسل کنونی نیز باید این درخت باشکوه چهل ساله را به درستی برای آینده سازان نگاه دارد، ادامه داد: بنابراین حضور قدرتمند در راهپیمایی 22 بهمن برای همه ایرانیان امری واجب است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتما در جشن چهل سالگی انقلاب شاهد عزم و اراده ملی خواهیم بود، اظهار کرد: در واقع بصیرت مردمی به غربی ها نشان خواهد داد تلاش چهل ساله آنها برای ایجاد ناامیدی از انقلاب و نظام تاثیری بر مردم ایران نداشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عظمت راهپیمایی 22 بهمن در گرو حضور همه جانبه مردم و مسئولان در یک صف و تحت لوای ولایت است، خاطرنشان کرد: بنابراین از همه آحاد مردم می خواهیم در کنار همدیگر این مراسم بزرگ ملی را هر چه باشکوه تر برگزارکنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.
ایشان حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.

در بخشی دیگر، ایشان همچنین در توصیه‌ای درباره‌ی راه‌پیمایی ۲۲ بهمن افزودند: ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راه‌پیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند، چراکه این حرکت پُرشور ملی باید همچنان باعظمت و وحدت ادامه یابد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000