هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساعدی مطرح کرد:

همه جریانات سیاسی باید با ایجاد وحدت در مسیر حفظ و اقتدار نظام گام بردارند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: در این شرایط فعلی باید اختلاف سلیقه ها کنار گذاشته شوند و همه جریانات باید با ایجاد وحدت در مسیر حفظ و اقتدار نظام گام بردارند.
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:29
همه جریانات سیاسی باید با ایجاد وحدت در مسیر حفظ و اقتدار نظام گام بردارند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: در این شرایط فعلی باید اختلاف سلیقه ها کنار گذاشته شوند و همه جریانات باید با ایجاد وحدت در مسیر حفظ و اقتدار نظام گام بردارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201806108774457887.jpg همه,جریانات,سیاسی,باید,با,ایجاد,وحدت,در,مسیر,حفظ,و,اقتدار,نظام,گام,بردارند Icana

قاسم ساعدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش در رابطه با لزوم ایجاد وحدت در راهپیمایی 22 بهمن در بین سیاسیون کشور گفت: قطعا نگاه مبتنی بر لزوم وحدت مقام معظم رهبری با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی روز معیار همه سلایق سیاسی  کشورخواهد بود.

روز 22 بهمن روز پختگی نظام اسلامی است

وی افزود: امیدوارم که بتوانیم با محوریت رهبری انقلاب وحدت رویه ای را در روز راهپیمایی روز 22 بهمن که روز پختگی نظام اسلامی است را مد نظر خود قرار دهیم.

ما به شعور ملت ها احترام می گذاریم

ساعدی با اشاره به ایجاد وحدت در شرایط فعلی تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب به صورت شبانه روزی در حال ایجاد توطئه علیه ایران هستند همه تفکرات سیاسی کشور باید زیر یک پرچم به نام جمهوری اسلامی قرار بگیرند تا اینکه دشمن نتواند نگاه بدبینانه ای به این سرزمین داشته باشد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر اینکه ما کاری با ملت آمریکا نداریم، تصریح کرد: ما به شعور ملت ها احترام می گذاریم و هیچ فریادی علیه آنها سرنمی دهیم اما قطعا شعارهایمان را علیه سیاستمداران آنها که مدعی حقوق بشر و ایجاد دموکراسی در کشورها هستند سر می دهیم.

همه جریانات باید با ایجاد وحدت در مسیر حفظ و اقتدار نظام گام بردارند

نماینده مردم دشت آزادگان، هویزه و سوسنگرد تاکید کرد: در این شرایط فعلی باید اختلاف سلیقه ها کنار گذاشته شوند و همه جریانات باید با ایجاد وحدت در مسیر حفظ و اقتدار نظام گام بردارند.

وی تاکید کرد: روز 22 بهمن نماد وحدت و همبستگی ملی است و قطعا در این روز ملت ایران به دشمنان به ویژه آمریکای مستبد نشان خواهند داد که همچنان پای آرمانهای اما،شهدا و رهبری ایستاده اند و قطعا نخواهند گذاشت خدشه ای به این کشور وارد شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000