هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش اباتری با اشاره به گرانی لبنیات و کاهش سرانه سلامت مطرح کرد؛

ضرورت تزریق عادلانه ارز دولتی به بدنه تولید کالاهای اساسی

سرویس اجتماعی
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تزریق عادلانه ارز دولتی به بدنه تولید کالاهای اساسی در اولویت قرار بگیرد،گفت: کاهش مصرف لبنیات به علت گرانی محصولات لبنی بطور حتم سرانه سلامت جامعه را با کاهش روبرو می‌کند.
سه‌شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 00:37
ضرورت تزریق عادلانه ارز دولتی به بدنه تولید کالاهای اساسی نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تزریق عادلانه ارز دولتی به بدنه تولید کالاهای اساسی در اولویت قرار بگیرد،گفت: کاهش مصرف لبنیات به علت گرانی محصولات لبنی بطور حتم سرانه سلامت جامعه را با کاهش روبرو می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201707100729044253.jpg ضرورت,تزریق,عادلانه,ارز,دولتی,به,بدنه,تولید,کالاهای,اساسی Icana

سید  کاظم دلخوش اباتری  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره گرانی لبنیات در کشور،گفت: یکی از راهکارهای اساسی برای ثبات کالاهای اساسی توزیع عادلانه  ارز ۴۲۰۰تومانی است تا تمام تولیدکنندگان بتوانند ارز مورد نیاز را برای تولید دریافت کنند.

ثبات و تنظیم  قیمت کالاهای اساسی  درگرو نظارت جامع برتوزیع ارز دولتی

نماینده مردم صومعه سرا  در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از راهکارهای اساسی برای  ثبات و تنظیم  قیمت کالاهای اساسی  نظارت جامع برتوزیع ارز دولتی است تا ارز تنها صرف چرخه تولید شود تا بتوان نرخ  کالاهای  اساسی همچون لبنیات را برای تولیدکننده و مصرف کننده  به نوعی تعیین کرد که هر  دو طرف معامله  از شرایط  موجود رضایت کافی را داشته باشند.

 گرانی لبنیات مساوی با کاهش سرانه سلامت جامعه

وی  با بیان اینکه تزریق عادلانه ارز دولتی به بدنه تولید کالاهای اساسی در اولویت قرار بگیرد،گفت: کاهش مصرف لبنیات به علت گرانی؛ بطور حتم سرانه سلامت جامعه را با کاهش روبرو می کند.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآورشد: منکر  شرایط  حساس  اقتصادی در کشور نیستیم اما می بایست نرخ کالا های  اساسی همچون لبنیات در اقتصاد کشور به نوعی تعیین شود که دهکهای پایین جامعه نیز بتوانند محصولات لبنی را  به عنوان کالای  اساسی که نقش چشمگیری  در سلامت جامعه  دارند را در سبد خانوار  به طور ثابت حفظ کنند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000