هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پوربافرانی تاکیدکرد:

کنترل هزینه ها در حوزه سلامت با توسعه پرونده های الکترونیکی آنلاین

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کنترل هزینه ها در حوزه سلامت با توسعه پرونده‌های الکترونیکی پزشکی امکان پذیر است،گفت: جلوگیری از خدمات پارکلینیکی مجدد برای بیماران با نگاه ویژه به سوابق بیمار در پرونده های الکترونیکی امکان پذیر است.
دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت 07:24
کنترل هزینه ها در حوزه سلامت با توسعه پرونده های الکترونیکی آنلاین عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کنترل هزینه ها در حوزه سلامت با توسعه پرونده‌های الکترونیکی پزشکی امکان پذیر است،گفت: جلوگیری از خدمات پارکلینیکی مجدد برای بیماران با نگاه ویژه به سوابق بیمار در پرونده های الکترونیکی امکان پذیر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201702106659558135.jpg کنترل,هزینه,ها,در,حوزه,سلامت,با,توسعه,پرونده,های,الکترونیکی آنلاین Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت استفاده از پرونده های الکترونیکی در حوزه بهداشت و سلامت،گفت:یکی از بهترین راهکارها و روش های اصولی برای کنترل هزینه ها در حوزه بهداشت و سلامت اجرایی کامل الکترونیکی شدن پرونده های پزشکی بیماران است زیرا با این فرآیند می توان از انجام عکسبرداری پزشکی  غیر اضطراری از بیماران جلوگیری  کرد.

 تشخیص دقیق تر بیماری ودرمان درحوزه پزشکی با توسعه پرونده های الکترونیکی

نماینده مردم  نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: با الکترونیکی شدن پرونده  درمانی بیماران تشخیص پزشک  در  حوزه  درمان  بسیار دقیق تر می شود زیرا پزشک همزمان با ویزیت بیمار از شرایط جسمانی بیمار نیز با خبر است بنابراین پزشک با اگاهی از شرایط بیمار می‌تواند در بسیاری از خدمات پزشکی در زمینه تجویز به نوعی صرفه جویی کند.

وی ادامه داد: یکی از خاصیت های اساسی اجرایی کامل طرح پرونده الکترونیکی این است که پزشک می تواند از مصرف خودسرانه دارو توسط بیمار و همچنین از میزان  داروهای که برای  بیمار تجویز شده است اما بیمار از  داروها فوق استفاده نکرده است نیز اطلاع کسب کند تا دارو نیز تنها برای رفع احتیاجات بیمار تجویز شود.

کنترل هزینه ها در حوزه سلامت با توسعه پرونده های الکترونیکی امکان پذیر است

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان  با بیان اینکه کنترل هزینه ها در حوزه سلامت با توسعه پرونده های الکترونیکی امکان پذیر است یادآورشد: جلوگیری از خدمات پارکلینیکی مجدد برای بیماران با نگاه ویژه به سوابق بیمار در پرونده های الکترونیکی امکان پذیر است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000