هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حماسه ۴۰ سال حضور

حضور دهه هفتادی ها مهر تأییدی بر اقدام پدربزرگان خود در دهه‌ پنجاه بود

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است حضور پرشور ملت ایران آنچنان چشمگیر و دشمن شکن بود که رسانه‌های خارجی نتوانستند آن را انکار کنند.
دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت 17:59
حضور دهه هفتادی ها مهر تأییدی بر اقدام پدربزرگان خود در دهه‌ پنجاه بود عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است حضور پرشور ملت ایران آنچنان چشمگیر و دشمن شکن بود که رسانه‌های خارجی نتوانستند آن را انکار کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107216740009.jpg حضور,دهه,هفتادی,ها,مهر,تأییدی,بر,اقدام,پدربزرگان,خود,در,دهه‌,پنجاه,بود Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور پرشکوه و میلیونی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال و بازتاب آن در رسانه های خارجی گفت: حضور پرشکوه ملت ایران در صفوف فشرده و هوای بارانی 22 بهمن آنچنان دشمن شکن بود و مانند خورشید تابانی می درخشید که رسانه های خارجی نتوانستند آن را انکار کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به انعکاس خبری حضور حماسه ساز ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه های معاند عنوان کرد: این حضور به حدی با شکوه بود که حتی رسانه های معاند و صهیونیستی نیز به آن اذعان داشته و آن را ایستادگی و دهن کجی به تحریم های آمریکا قلمداد کردند و نتوانستند این راهپیمایی را کمرنگ جلوه دهند.

وی ادامه داد: حضور مردم همیشه در صحنه آنچنان با شکوه و عظمت بود که حتی هوای بارانی و برفی را نادیده گرفته و با همه مشکلات معیشتی و اقتصادی بار دیگر به میدان آمدند تا بگویند از انقلاب خود دفاع می کنند و همچنان مقابل آمریکا و دسیسه های آن ایستاده اند.

ایستادگی در برابر قدرت‌های زورگو در رگ و خون ملت ایران است و رسانه‌های خارجی نیز نتوانستند این اقدام ملت ایران در راهپیمایی 22بهمن را نادیده بگیرند.

امیرآبادی فراهانی اضافه کرد: حتی حضور جوانان دهه هفتادی و هشتادی بسیار باشکوه و معنادار بود و مهر تأییدی بر عملکرد پدران و پدربزرگان خود در دهه پنجاه گذاشتند و با این حضور انقلاب آنها را تأیید کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه ایستادگی در برابر قدرت ها در رگ و خون ملت ایران بوده و هست، اظهار داشت: تاکنون رسانه های خارجی نیز نتوانسته اند این اقدام را ناچیز بشمرند و به حضور میلیونی ملت ایران اعتراف و اذعان می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه کمترین خواسته ملت ایران در پاسخ به این حضور از مسئولان خود، رسیدگی به مشکلات آنهاست، عنوان کرد: از فردا پنجمین دهه انقلاب شروع می شود و مجلس و دولت باید برنامه ریزی واقعی را آغاز کرده و با همراهی یکدیگر به سمت و سویی بروند که مشکلات اقتصادی مردم حل شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه مسئولان باید قدردان ملت ایران باشند که امروز از نظام حفاظت کردند، خاطرنشان ساخت: دولت باید بیش از پیش از ظرفیت جوانان و بخش خصوصی استفاده کند و برای مشکلاتی که امروز ملت ایران با آن دست و پنجه نرم می کنند، راه حل های کارآمد ارائه کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000