هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حماسه ۴۰ سال حضور

حماسه‌سازی ملت ایران در 22 بهمن ریشه‌دار بودن انقلاب در اعماق جامعه را اثبات کرد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی امسال وظیفه مسئولان را مضاعف کرده و باید برنامه ریزی دقیق‌تری برای چهل سال دوم انقلاب داشته باشند.
دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت 18:00
حماسه‌سازی ملت ایران در 22 بهمن ریشه‌دار بودن انقلاب در اعماق جامعه را اثبات کرد عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی امسال وظیفه مسئولان را مضاعف کرده و باید برنامه ریزی دقیق‌تری برای چهل سال دوم انقلاب داشته باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711106275708292.jpg حماسه‌سازی,ملت,ایران,در,22,بهمن,ریشه‌دار,بودن,انقلاب,در,اعماق,جامعه,را,اثبات,کرد Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، ضمن تشکر از حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امروز در مراسم راهپیمایی حضور پیدا کردم و شاهد جمعیت خیره کننده ملت ایران همچون سال های گذشته بودم که علیرغم شرایط جوی، سرما و ریزش باران همچنان بر حضور خود تأکید داشتند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: علیرغم تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز شاهد حضور خیل جمعیتی از پیر و جوان، زن و مرد و حتی کودکان خردسالی بودیم که همه برای حمایت از نظام و انقلاب خود به خیابان ها آمده و در مسیر راهپیمایی حضور پیدا کرده بودند.

وی افزود: علیرغم جنگ روانی که دشمن در کشور به راه انداخته و مشکلات معیشتی که مردم به خاطر دسیسه های آمریکا با آن درگیر هستند، بار دیگر حضور پرشوری را از سوی مردم شاهد بودیم که نشان می دهد انقلاب در اعماق جامعه ما ریشه دارد.

صادقی ادامه داد: حضور ملت ایران در راهپیمایی حماسه ساز 22 بهمن با همه کاستی ها و ضعف های مدیریتی دولت نشان از قدردانی ملت ایران دارد و وظیفه مسئولان در قبال این قدردانی صرفا شعار دادن نیست و باید برنامه ریزی دقیق تری برای چهل سال دوم انقلاب صورت گیرد و این حضور تکلیف مسئولان را مضاعف کرده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بازتاب رسانه ای راهپیمایی امسال در رسانه های خارجی نشان دهنده این بود که ملت ایران قصد تسلیم شدن در برابر خواسته های آمریکا را نخواهد داشت و فشارهای بین المللی به هیچ وجه نمی تواند کمر این ملت را خم کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000