هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری:

کرمانشاه امن‎ترین و ارزان‌ترین نقطه برای سرمایه‌گذاری/ بالاترین نرخ بیکاری را داریم

سرویس اجتماعی
نماینده مردم کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های بالای کرمانشاه برای حضور سرمایه‌گذاران، این استان را امن‌ترین و ارزان‌ترین نقطه برای سرمایه‌گذارای دانست و گفت: با وجود ظرفیت‎های بالای استان، چرا بالاترین نرخ بیکاری باید متعلق به کرمانشاه باشد.
سه‌شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 10:25
کرمانشاه امن‎ترین و ارزان‌ترین نقطه برای سرمایه‌گذاری/ بالاترین نرخ بیکاری را داریم نماینده مردم کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های بالای کرمانشاه برای حضور سرمایه‌گذاران، این استان را امن‌ترین و ارزان‌ترین نقطه برای سرمایه‌گذارای دانست و گفت: با وجود ظرفیت‎های بالای استان، چرا بالاترین نرخ بیکاری باید متعلق به کرمانشاه باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201803107339353430.jpg کرمانشاه,امن‎ترین,و,ارزان‌ترین,نقطه,برای,سرمایه‌گذاری/,بالاترین,نرخ,بیکاری,را,داریم Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان کرمانشاه، عنوان کرد: کرمانشاه یکی از قطب‌های مستعد برای شکوفایی کشور در ابعاد مختلف است که در صورت توجه به این ظرفیت‌ها می‌توان کشور را در مسیر توسعه قرار داد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه کرمانشاه دارای تمدنی کهن بوده و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کشور بوده به طوریکه در گذشته از  5 شهر قدیمی ایران به شمار می‌آمده است، افزود: یکی از علل نرخ بالای مهاجرت در استان، وجود بیکاری در غرب کشور بوده که متأسفانه استان کرمانشاه با وجود تمام ظرفیت‌های خود، اما دارای رتبه نخست بیکاری در کشور است.

وی با بیان اینکه بیکاری منشأ تمامی مشکلات و مفاسد بعدی در کشور است، ادامه داد: فقر، اعتیاد، طلاق و بسیاری دیگر از آسیب‌های اجتماعی از همین موضوع بیکاری نشأت می‌گیرد لذا باید فکری برای کاهش این آسیب‌های موجود اجتماعی در غرب کشور کرد.

ضرورت بررسی نهادهای پژوهشی در خصوص بالا رفتن نرخ مبتلایان به سرطان در استان کرمانشاه

صفری با یادآوری اینکه حتی اخیراً طبق برآوردهای صورت گرفته توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شده که بیشترین آمار مبتلایان به بیماری سرطان نیز در استان کرمانشاه هستند، گفت: ضرورت دارد مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، بخش‌های پژوهشی استانداری کرمانشاه و دانشگاه علوم پزشکی استان در این زمینه تحقیق و پژوهشی جدی داشته باشند تا علت افزایش این آمارهای منفی بررسی شود.

وجود 6 بازارچه مرزی در استان کرمانشاه

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه کرمانشاه با چنین ظرفیت‌هایی به هیچ عنوان نباید چنین وضعیتی داشته باشد، عنوان کرد: از سوی دیگر در حال حاضر کرمانشاه دارای 6 بازارچه مرزی و شرایط خوبی برای جذب گردشگر و توریست است که از همین موارد می‌‎توان درآمدهای بالایی را برای استان متصور بود.

وی با بیان اینکه افزون بر این موارد کرمانشاه قطب کشاورزی در کشور است، ادامه داد: به لحاظ تولید گندم و نیازهای اساسی کشاورزی استان دارای رتبه‌‎های مناسب و بالایی است.

زلزله باید فرصتی برای سازندگی استان باشد

صفری اضافه کرد: متأسفانه زلزله سال گذشته کرمانشاه آثار تخریبی بسیاری از خود بر جای گذاشت و باید طبق فرمایشات رهبری از این زلزله به عنوان بهانه‌ای برای سازندگی استان استفاده کرد تا بتوانیم این آماری که در شأن مردم استان کرمانشاه نیست را اصلاح کنیم  و به استان‌‎های میانگین برسیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر سرمایه‎گذاری دستگا‌ه‌های مختلف اقتصادی در کرمانشاه، گفت: امن ترین و ارزان ترین منطقه برای شروع فعالیت‌های اقتصادی استان کرمانشاه است و همه امکانات از جمله آب و برق و گاز را می‌توان در اختیار سرمایه‌‎گذار قرار داد تا نخبگان بتوانند فعالیت مناسبی داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000