هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو هیأت رئیسه مجلس در واکنش به سخنان هتاکانه به سران قوا:

احدی حق تخریب، تضعیف و توهین به سران قوا را ندارد

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس اعتقاد دارد احدی حق ندارد نسبت به افرادی که جایگاه حقوقی دارند که روسای قوا هم در زمره آنها هستند اقدام به تخریب، تضعیف و توهین کند زیرا این امر می تواند منجر به بدرفتاری و بداخلاقی سیاسی شود که پیامدهای ناخواسته زیادی به دنبال خواهد داشت.
سه‌شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 16:54
احدی حق تخریب، تضعیف و توهین به سران قوا را ندارد عضو هیأت رئیسه مجلس اعتقاد دارد احدی حق ندارد نسبت به افرادی که جایگاه حقوقی دارند که روسای قوا هم در زمره آنها هستند اقدام به تخریب، تضعیف و توهین کند زیرا این امر می تواند منجر به بدرفتاری و بداخلاقی سیاسی شود که پیامدهای ناخواسته زیادی به دنبال خواهد داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/201801105634892941.jpg احدی,حق,تخریب،,تضعیف,و,توهین,به,سران,قوا,را,ندارد Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات و نقد حسن عباسی نسبت به عملکرد سران قوا در تصویب برجام، گفت: نقد منصفانه، سازنده و مطالبه گری نسبت به عملکرد مسئولان امری قانونی است اما نباید نسبت به مسئولانی که مردم برای انتخاب آنها رای داده اند اقدام به تخریب شخصیت شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید طبق بیانات رهبر انقلاب وحدت و انسجام ملی را حفظ کنیم، اظهار کرد: شاید نقدهایی به مسئله برجام وجود داشته باشد اما انتقاد غیرمنطقی و غیرسازنده امر درستی نیست.

وی در خصوص موضع گیری نادرست در سخنرانی های مردمی از سوی سخنرانان، ادامه داد: احدی حق ندارد نسبت به افرادی که جایگاه حقوقی دارند که روسا قوا هم در زمره آنها هستند اقدام به تخریب، تضعیف و توهین کند زیرا این امر می تواند منجر به بدرفتاری و بداخلاقی سیاسی شود که شاید قابل کنترل و مدیریت هم نباشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین افراد اگر نقدی دارند باید منصفانه و در چهارچوب قانون مطرح کنند نه اینکه از خط قرمز قانون و ارکان نظام عبور کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000