سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی با اشاره به جنایت تروریستی زاهدان مطرح کرد:

چرا کشورهای مدعی حقوق بشری حادثه تروریستی زاهدان را محکوم نمی کنند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: امروزه آمریکا با حمایت های همه جانبه خود از تروریست ها در نقاط مختلف جهان چهره حیوانی خود را رسوا می کند و در ضمن باید اعلام کرد که چرا آمریکا، فرانسه و کشورهای مدعی حقوق بشری این حادثه تروریستی را محکوم نمی کنند؟
جمعه 26 بهمن 1397 ساعت 13:42
چرا کشورهای مدعی حقوق بشری حادثه تروریستی زاهدان را محکوم نمی کنند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: امروزه آمریکا با حمایت های همه جانبه خود از تروریست ها در نقاط مختلف جهان چهره حیوانی خود را رسوا می کند و در ضمن باید اعلام کرد که چرا آمریکا، فرانسه و کشورهای مدعی حقوق بشری این حادثه تروریستی را محکوم نمی کنند؟ http://cdn.icana.ir/d/019/201902106590484811.jpg چرا,کشورهای,مدعی,حقوق,بشری,حادثه,تروریستی,زاهدان,را,محکوم,نمی,کنند Icana

عباس گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به جنایت تروریستی زاهدان که منجر به شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان شده است،گفت: انقلاب اسلامی ایران 40 سال را با طوفان های متعدد و امواج سنگین پشت سر گذاشته است.

وی افزود: در این چهل سال از شرایطی عبور کرده ایم که استکبار جهانی در یک جبهه عظیمی برای به زانو درآمدن ایران اسلامی همه تلاش خود را به کار بسته بود اما توان مقابله با جمهوری اسلامی را نداشتند.

دشمنان کشورمان قطعا تاب و توان دیدن صحنه های عظیم مردمی را ندارند

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی در اوایل انقلاب با تشکیل گروه های مخالف مردم و نظام 17 هزار نفر از ملت ایران را ترور و به شهادت رساندند و فکر می کردند با ایجاد این حرکات ایران را به عقب نشینی وادار می کنند.

نماینده مردم بروجرد به راهپیمایی عظیم مردم در چهل سالگی انقلاب اشاره  و تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سال های گذشته با وجود مشکلات اقتصادی با شکوه تر بود و دشمنان کشورمان قطعا تاب و توان دیدن چنین صحنه های عظیمی را نداشتند.

دشمنان فکر می کنند با انجام عملیات های کور سبب می شوند ملت ایران از مقابله با ظالم عقب نشینی کند

گودرزی افزود: در واقع حادثه تروریستی زاهدان نشات گرفته از بغض و کینه دشمنان ایران اسلامی از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بوده است و البته شکل گیری چنین حادثه هایی از گذشته در کشورمان بوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دشمنان فکر می کنند با انجام عملیات های کور سبب می شوند ملت ایران از مقابله با ظالم عقب نشینی کند در صورتی که با شهادت هموطنانمان انگیزه مردم و جوانان انقلابی در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب بیشتر می شود.

ایران اسلامی منافع آمریکا در تمام نقاط جهان تهدید می کند

وی تاکید کرد: در اوایل انقلاب که یک انقلاب نوپا بودیم دشمنان با انجام عملیات های متعدد تروریستی و ایجاد جنگ تحمیلی نتوانستند هیچ کاری کنند  و در حال حاضر که کشور ایران یک کشور پیشرفته از لحاظ علمی،دفاعی و نظامی و البته قدرت سیاسی در منطقه و بین اللملل است و شرایط ما با آن زمان متفاوت است قطعا دشمنان توان رویارویی با ایران را ندارند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر ایران اسلامی منافع آمریکا در تمام نقاط جهان تهدید می کند.

چرا آمریکا، فرانسه و کشورهای مدعی حقوق بشری حادثه تروریستی زاهدان را محکوم نمی کنند؟

گودرزی به خوی حیوانی مدعیان حقوق بشری و حمایت کننده از تروریست ها اشاره کرد و گفت: امروزه آمریکا با حمایت های همه جانبه خود از تروریست ها در نقاط مختلف جهان چهره حیوانی خود را رسوا می کند و در ضمن باید اعلام کرد که چرا آمریکا،فرانسه و کشورهای مدعی حقوق بشری این حادثه تروریستی را محکوم نمی کنند؟.

نماینده مردم بروجرد تصریح کرد: قطعا کسانی که این حادثه تروریستی را انجام داده اند هزینه سنگینی را متحمل خواهند شد چرا که سپاه مقتدر انتقام سختی از آن ها خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: متاسفانه در مرزهای مشترک مشکلات زیادی وجود دارد و در این زمینه دستگاه دیپلماسی ایران و دولت و نیروهای امنیتی پاکستان در ردیابی تروریست ها به شکل قوی تری باید عمل کنند و نسبت به این حادثه تروریستی باید پاسخگو باشند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000