هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

توزیع ناعادلانه پزشک بیماران را روانه استان‌ها می‌کند

سرویس اجتماعی
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه انبوه پزشکان در پایتخت و مراکز استان‌ها به سرمی‌برند،گفت: توزیع ناعادلانه پزشک، بیماران را در این انتخابیه روانه استانها مختلف می‌کند.
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 07:10
توزیع ناعادلانه پزشک بیماران را روانه استان‌ها می‌کند نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه انبوه پزشکان در پایتخت و مراکز استان‌ها به سرمی‌برند،گفت: توزیع ناعادلانه پزشک، بیماران را در این انتخابیه روانه استانها مختلف می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg توزیع,ناعادلانه پزشک بیماران,را,روانه,استان‌ها,می‌کند Icana

شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت خدمات رسانی درمانی به مردم غرب مازندران،گفت:مردم در این مناطق مجبور هستند برای طی پروسه های درمانی از جمله عمل های جراحی بسیار ساده، عازم شهرهای مختلف شوندکه این رفتار به هیچ وجه با  مردم صحیح نیست.

چرا بیماران تنها برای یک عمل جراحی ساده مجبور به مهاجرت هستند 

نماینده مردم تنکابن، رامسرو عباس آباد درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد:چرا بایدمردم غرب مازندران برای یک عمل جراحی ساده روانه شهرهای مختلف شوند آیا بطور واقع بینانه این امرصحیح است و از همین رو با توجه به اینکه غرب استان مازندران یک منطقه 100 درصد توریستی است  می بایست، نگاه  اصولی  ومنطقی به توسعه خدمات درمانی  در این مناطق شود.

 امکانات  درمانی برای بیماران بومی حداقلی  است

وی ادامه داد:امکانات درمانی برای بیماران بومی غرب مازندران حداقلی است چه برسد به توریست های که از سراسرکشور وارد از این حیطه از شمال کشور می‌شوند و این درحالی است که  امکانات درمانی  غرب مازنداران  بسیار نگران کننده است.

مسیر رفت وآمد مناسبی برای عبورآمبولانس در ترافیک های جاده ای نداریم

 عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس یادآورشد: مسیر رفت و آمد مناسبی برای عبور آمبولانس امداد در ترافیک‌های جاده ای بویژه درتعطیلات نوروزکه شاهد حضور توریست های متعدد از اقصی نقاط  کشور هستیم، نداریم بنابراین سلامت مردم بومی و توریست ها به علت فقر امکانات درمانی به شدت در  غرب مازنداران  در  خطر تهدید است./

پایان پیام

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000