سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرزاده در واکنش به توییت یکی از دولتمردان دررابطه با حادثه تروریستی زاهدان مطرح کرد:

این افراد باید دانش فقهی و دینی خود را افزایش دهند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: انتقام به معنای تنبیه دشمن کافر و متخاصم غیر قابل بازگشت به اسلام است و معتقدم بعضی از این افراد باید مسائل فقهی و دینی خود را افزایش دهند.
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 15:53
این افراد باید دانش فقهی و دینی خود را افزایش دهند عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: انتقام به معنای تنبیه دشمن کافر و متخاصم غیر قابل بازگشت به اسلام است و معتقدم بعضی از این افراد باید مسائل فقهی و دینی خود را افزایش دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611101270477131.jpg این,افراد,باید,دانش,فقهی,و,دینی,خود,را,افزایش,دهند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،به توییت اخیر یکی از دولتمردان در رابطه با حادثه تروریستی زاهدان اشاره کرد و گفت: متاسفانه یکی از افراد وابسته به دولت اخیرا الفاظی را در رابطه با اینکه ما نباید از تروریست ها انتقام بگیریم توییتی کرده است که نباید از اینگونه کلمات استفاده شود و قس علی هذا.

وی افزود: در قرآن کریم مسئله برخورد و انتقام از دشمنان متخاصم به صراحت اعلام شده است وقطعا باید این تروریست ها تنبیه شوند.

چگونه می شود بیان کرد که از تروریست ها انتقام نگیریم                                 

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه یکی از دولتمردان ما بنیان فکری اش سست شده  و این حرف ها را به زبان می آورد جای نگرانی دارد؛ باید به او گفت مگر می شود از این تروریست ها انتقام نگرفت.

نماینده مردم رشت افزود: 30 نفر از کسانی که برای ایجاد امنیت در کشور از مرزهای پاسداری می کردند به شیوه ای کاملا مظلومانه مورد عملیات انتحاری قرار گرفتند وچطور می شود بیان کرد که از این تروریست ها انتقام نگیریم.

انتقام به معنای تنبیه دشمن کافر و متخاصم غیر قابل بازگشت به اسلام است

 جعفر زاده تاکید کرد: انتقام به معنای تنبیه دشمن کافر و متخاصم غیر قابل بازگشت به اسلام است و معتقدم بعضی از وابستگان دولت باید اطلاعات فقهی و دینی خود را افزایش دهند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مشاور فرهنگی رئیس جمهور توییتی را بعد از حادثه تروریستی زاهدان منتشر کرد با این عبارات: "مرزبانان ما به شهادت رسیدند؛ اما ما در دام چرخه خونین و باطل انتقام نخواهیم افتاد. مسئولیت بر عهده آمران و دیه بر عهده عاقله است." این توییت واکنش های زیادی را به همراه داشت.

پایان پیام

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000