سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی بابایی با تاکید بر کاهش اقتدار بین‌المللی آمریکا در نشست ورشو:

قائل به مذاکره هستیم اما زیر بار زور و فشارهای بین‌المللی نخواهیم رفت

سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، معتقد است: کاهش اقتدار بین‌المللی آمریکا در نشست ورشو علنی شد اما همه سران کشورها باید بدانند که ما قائل به مذاکره هستیم اما زیر بار زور و فشارهای بین‌المللی نخواهیم رفت.
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 18:09
قائل به مذاکره هستیم اما زیر بار زور و فشارهای بین‌المللی نخواهیم رفت رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، معتقد است: کاهش اقتدار بین‌المللی آمریکا در نشست ورشو علنی شد اما همه سران کشورها باید بدانند که ما قائل به مذاکره هستیم اما زیر بار زور و فشارهای بین‌المللی نخواهیم رفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201902101836931639.jpg قائل,به,مذاکره,هستیم,اما,زیر,بار,زور,و,فشارهای,بین‌المللی,نخواهیم,رفت Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری نشست لهستان و اظهارات ضدایرانی نتانیاهو و مقامات آمریکایی، گفت: کنفرانس ورشو با محوریت ایران برگزار شد زیرا جمهوری اسلامی ایران امروز یکی از دو اردوگاه بزرگ جهانی است؛ موضوع تنها قدرت و کشور نیست در واقع مسئله حاکمیت تفکری است که ایران در مقابل تفکر آمریکا به دنیا ارایه می‌دهد.

عدم همراهی اروپا در نشست ورشو نشان از نابودی اجماع جهانی آمریکا

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در نشست ورشو تفکر جمهوری اسلامی ایران مورد هجمه قرار گرفت اما برگزارکنندگان به اهداف خود نرسیدند، برخی ضمن حضور در این نشست با آمریکا و اسرائیل همراهی نکردند، اروپایی‌ها هم که مخالفت خود را علنی اعلام کردند و این نشان می‌دهد که آمریکا اجماع جهانی خود را از دست داده است.

وی افزود: آمریکا دیگر نمی‌تواند جهان را علیه ایران دور هم جمع کند هرچند در این زمینه بارها تلاش کرده است، این مسئله و عدم توانایی در به صفر رساندن فروش نفت ایران نشان می‌دهد که اقتدار بین‌المللی آمریکا کاهش پیدا کرده است.

حاجی بابایی معتقد است: سران و مقامات کشورها به خوبی دریافتند که ایران به راحتی قابل کنترل نیست و آمریکا هم توانایی کنترل دیگر کشورها را ندارد، از این رو باید تفکرهای گوناگون و صداهای مختلف در جهان را بپذیرند. امروز دیگر حاکمیت واحد در دنیا وجود ندارد بلکه حاکمیت‌های دو گانه جایگزین شده است.

ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی نشست ورشو را به یک افتضاح تبدیل کرد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی ما باید از این نشست پند بگیرد زیرا آنچه نشست ورشو را به یک افتضاح تبدیل کرد، راهپیمایی حماسی 22 بهمن بود و آنچه 22 بهمن را خلق کرد، رهبری و ارزش‌های نظام و اهداف عالی انقلاب بود. بنابراین همه باید در مسیر راهبردهای رهبری گام بردارند.

قائل به مذاکره هستیم اما زیر بار فشارهای بین‌المللی نمی‌رویم

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی، افزود: جهانیان باید بدانند که ما زیر بار حرف زور و سیاست‌های غلط آمریکا نمی‌رویم، ما حاضر به مذاکره و صحبت هستیم اما زیر بار زور و فشارهای بین‌المللی نخواهیم رفت. دستگاه دیپلماسی با پذیرش این اصول قطعا موجب کاهش فشارها خواهد شد زیرا موفقیت ایران از درون است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر