هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی کیا تاکیدکرد:

انقلاب در حوزه اشتغال کرمانشاه  با نگاه ویژه به صنعت گردشگری

سرویس اجتماعی
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه انقلاب درحوزه اشتغال کرمانشاه با نگاه ویژه به صنعت گردشگری امکان پذیر است،گفت: تولید صنایع دستی همسو با ذائقه جهانی در اولویت قرار بگیرد.
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 11:49
انقلاب در حوزه اشتغال کرمانشاه  با نگاه ویژه به صنعت گردشگری نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه انقلاب درحوزه اشتغال کرمانشاه با نگاه ویژه به صنعت گردشگری امکان پذیر است،گفت: تولید صنایع دستی همسو با ذائقه جهانی در اولویت قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201803106115517876.jpg انقلاب در,حوزه,اشتغال,کرمانشاه ,با,نگاه,ویژه,به,صنعت,گردشگری Icana

 سید جواد حسینی کیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت صنعت گردشگری کرمانشاه ،گفت:صنعت گردشگری کرمانشاه  دارای ظرفیت‌های بسیار بالقوه ای است اما متاسفانه با توجه به اینکه قدمت آثار تاریخی استانکرمانشاه مثال زدنی است  اما تاکنون از ظرفیت این حوزه انتخابیه استفاده مکفی نشده است.

 عملکرد  میراث فرهنگی درقبال صنعت گردشگری کرمانشاه مناسب نیست

نماینده مردم سنقر  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد سازمان میراث فرهنگی در زمینه صنعت گردشگری کرمانشاه مناسب نیست افزود: انقلاب در حوزه اشتغال با توسعه صنعت گردشگری به سادگی امکان پذیر است اما متاسفانه از ظرفیتهای گردشگری  استان کرمانشاه  به نحو مطلوب استفاده نشده است.

 همجواری با عراق فرصتی برای توسعه تبادلات  تجاری و رونق گردشگری

وی با بیان  اینکه صنعت گردشگری کرمانشاه نمادی از آثار تاریخی- بین المللی با قدمت چندین ساله است تصریح کرد: همجواری استان کرمانشاه با عراق نیز می تواند نه تنها تبادلات تجاری با عراق را وسعت دهد بلکه می تواند شاخص گردشگری استان کرمانشاه را نیز به نحو شایانی افزایش دهد.

بازاریابی  بین المللی کلید توسعه صنعت گردشگری و رونق بازار صنایع دستی

 نماینده مردم سنقر در مجلس افزود: اقدمات جدی در حوزه روابط بین الملل توسط دستگاه دیپلماسی برای جذب توریست در دستورکار انجام نشده است و این درحالی است که برای جذب توریست می بایست بازاریابی بین الملل در حوزه گردشگری به طرز شایانی فعال شود.

تولید صنایع دستی همسو با ذائقه جهانی در اولویت قرار بگیرد​

 نماینده مردم در  مجلس با بیان  اینکه انقلاب  در حوزه اشتغال کرمانشاه با نگاه ویژه به صنعت گردشگری امکان پذیر است ادامه داد: تولید صنایع دستی همسو با ذائقه جهانی در اولویت قرار بگیرد.

 عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع ومعادن مجلس یادآورشد: برای بهبود بازار صنایع دستی  کشور الزامی است که در راستای ذائقه جهانی در حوزه گردشکری،کالاهای هنری با کیفیت  را تولیدکنیم وسپس  صنایع دستی را به عنوان کالای هنری  بسیار ارزشمند با بازاریابی  بین المللی روانه  بازارجهانی کنیم. /

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000