سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی مطرح کرد:

قشری توانایی خرید یک کیلو گوشت در ماه را هم ندارند/دولت باید پاسخگو باشد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: افزایش قیمت گوشت تاسف آوراست چرا که در حال حاضر بخشی از مردم توانایی خرید یک کیلو گوشت را هم ندارند.
سه‌شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 18:36
قشری توانایی خرید یک کیلو گوشت در ماه را هم ندارند/دولت باید پاسخگو باشد عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: افزایش قیمت گوشت تاسف آوراست چرا که در حال حاضر بخشی از مردم توانایی خرید یک کیلو گوشت را هم ندارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201902106590484811.jpg قشری,توانایی,خرید,یک,کیلو,گوشت,در,ماه,را,,هم,ندارند/دولت,باید,پاسخگو,باشد Icana

عباس گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: مردم با حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که همچنان پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند و قطعا توطئه هایی که دشمنان برای ایران اسلامی برنامه ریزی می کنند؛ با ایستادگی ملت ایران خنثی می شوند.

وی افزود: مسئله ای که سبب نگرانی مردم است، وضعیت موجود اقتصادی و افسار گسیختگی  بازار کشور است و قطعا در رابطه با این مسائل بوجود آمده  دولتمردان و به ویژه رئیس جمهور باید پاسخگو باشند.

مردم شب می خوابند و صبح بیدا می شوند و شاهد افزایش قیمت خودروها هستند

نماینده مردم بروجرد به افزایش لحظه ای قیمت خودرها اشاره و تصریح کرد: افزایش قیمت خودروها غیر قابل تحمل است و این روند روبه رشد قیمت ها به گونه ای است که مردم شب می خوابند و صبح بیدار می شوند و شاهد افزایش قیمت خودروها هستند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در بخش دیگری از گفت و گوی خود به افزایش قیمت گوشت قرمز اشاره و تاکید کرد: افزایش قیمت گوشت تاسف آور است چرا که در حال حاضر بخشی از مردم توانایی خرید یک کیلو گوشت را هم ندارند.

قاچاق دام های زنده از کشور یک توطئه است

گودرزی در ادامه همین مبحث ادامه داد: دولتمردان باید در کنترل وضعیت نامناسب بازار تکانی به خود بدهند چرا که در خط مقدم هستند و همه اختیارات لازم را قانون اساسی برای آنها پیش بینی کرده است.

نایب رئیس فراکسیون ولایی مجلس به قاچاق دام زنده اشاره اظهار کرد: چرا باید با کمبود قاچاق دام در کشو روبه رو شویم و قطعا خارج کردن دام های زنده از کشور یک توطئه است که باید دستگاه های نظارتی ورود خود را به مسئله قاچاق دام مولد جدی تر کنند.

دستگاه قضایی باید نسبت به مسئله قاچاق دام قاطعانه برخورد کند

وی افزود: دستگاه قضایی باید نسبت به مسئله قاچاق دام قاطعانه برخورد کند و در شرایط فعلی کوچکترین مماشاتی خیانت به نظام و منافع ملت است و در ضمن دستگاه های امنیتی هم باید به طور جدی به مساله قاچاق دام ورود پیدا کرده و شبکه های آنها را شناسایی و آنها را به دستگاه قضایی معرفی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: قطعا اگر مسائل و مشکلات داخلی را به صورت جدی پیگیری و برطرف کنیم نسبت به تهدیدات دشمنان هیچ گونه نگرانی وجود  نخواهد داشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000