سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس پارلمان خلق چین؛

ایران آماده تقویت و گسترش روابط در زمینه های مختلف با کشور چین است

سرویس حوزه ریاست
دکتر علی لاریجانی در دیدار با رئیس پارلمان خلق چین ضمن تأکید بر روابط دوستانه بین دو کشور گفت: ما در زمینه های مختلف آماده تقویت و گسترش روابط با کشور چین هستیم.
سه‌شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 16:21
ایران آماده تقویت و گسترش روابط در زمینه های مختلف با کشور چین است دکتر علی لاریجانی در دیدار با رئیس پارلمان خلق چین ضمن تأکید بر روابط دوستانه بین دو کشور گفت: ما در زمینه های مختلف آماده تقویت و گسترش روابط با کشور چین هستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201902101251649508.jpg ایران,آماده,تقویت,و,گسترش,روابط,در,زمینه,های,مختلف,با,کشور,چین,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به چین با رئیس پارلمان خلق این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار لی جان شو، رئیس پارلمان خلق چین با تأکید بر روابط دیرینه دو کشور گفت: در طول دو هزار سال رابطه بین دو کشور هرگز نزاع و  اختلافی وجود نداشته است. 

 

دیدار دکتر علی لاریجانی با رئیس کنگره چین

 

رئیس پارلمان خلق چین افزود: سفر رئیس جمهور خلق چین به ایران نقطه عطفی در روابط دو کشور بود که توافقهای راهبردی امضا شده در این سفر نشان از عزم دو کشور برای همکاری های طولانی مدت دارد.

وی در ادامه سفر دکتر لاریجانی و هیئت همراه به کشور متبوعش را حاوی پیامی روشن برای همکاری درازمدت بین دو کشور دانست.

دیدار دکتر علی لاریجانی با رئیس کنگره چین

در ادامه دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران با قدردانی از میزبانی شایسته پارلمان خلق چین گفت: روابط دو کشور و ملت ایران  و چین همواره بر پایه دوستی بوده است.

دکتر لاریجانی هدف از سفر به چین را گسترش همکاری های دو کشور برشمرد و اظهار داشت: ایران آماده تقویت روابط در زمینه های مختلف با کشور چین است./

پایان پیام

 

دیدار دکتر علی لاریجانی با رئیس کنگره چین

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000