شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/11/30 23:02:06
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

هر دولت و کشوری که در مقابل سلطه گری آمریکا بایستد؛ به او برچسب ضدحقوق بشر می زنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هر دولت و کشوری که در مقابل رفتار سلطه گرانه آمریکا بایستد و در مقابل منافع تجاوزگرانه آنها مقاومت کند برچسب ضد حقوق بشر به آنها می زنند.
هر دولت و کشوری که در مقابل سلطه گری آمریکا بایستد؛ به او برچسب ضدحقوق بشر می زنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هر دولت و کشوری که در مقابل رفتار سلطه گرانه آمریکا بایستد و در مقابل منافع تجاوزگرانه آنها مقاومت کند برچسب ضد حقوق بشر به آنها می زنند. https://cdn.icana.ir/d/019/97550.jpg هر,دولت,و,کشوری,که,در,مقابل,سلطه,گری,آمریکا,بایستد؛,به,او,برچسب,ضدحقوق,بشر,می,زنند Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  ضمن اشاره به تهدید نیروهای ارتش ونزوئلا توسط ترامپ ،گفت:ونزوئلا یکی از کشورهای مهم آمریکای لاتین و دارای ذخایر عظیم نفت و طلا است.

وی افزود:آمریکاییها نگاه اقتصادی به ونزوئلا دارند،مخصوصا ترامپ رئیس جمهور فعلی آن که تاجرپیشه است و بر اساس فایده -هزینه تصمیم‌گیری می‌کند،بنابراین آنها ونزوئلا برایشان مهم است.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ونزوئلا دومین کشور صادر کننده نفت است و اولین کشور صاحب ذخایر طلا است و اینکه چه دولتی در ونزوئلا مستقر باشد باید آمریکایی‌ها تصمیم بگیرند و برای آنها خیلی مهم است.

مادورو رئیس جمهور منتخب ملت ونزوئلا است

نقوی حسینی با بیان اینکه مادورو رئیس جمهور منتخب ملت است،مطرح کرد:مادورو در مقابل آمریکایی‌ها زاویه دارد و ایستاده است و این موضوع برای آمریکایی قابل قبول نیست.

عضوفراکسیون ولایی مجلس ضمن اشاره به تهدید ارتش ونزوئلا توسط ترامپ مطرح کرد:پشتوانه مادورو ارتش ونزوئلا است که براساس قانون باید از نظم حمایت کند؛به همین جهت می‌خواهد مبانی پشت دولت قانونی ونزوئلا را بگیرد،لذا سراغ ارتش رفته است.

وی با بیان این که آمریکایی‌ها در کودتاها سابقه دارند،مطرح کرد:آمریکایی ها از ارتش کشورها استفاده می‌کنند،کودتا می کنند و پشتیبانی قانونی دولت را حذف می‌کنند و دولت را بی‌پایه و اساس می‌کنند تا بالاخره دولت سقوط کند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به دیکتاتور خواندن مادورو توسط ترامپ تصریح کرد:هر دولت و کشوری که در مقابل رفتار سلطه گرانه آمریکا بایستد و در مقابل منافع تجاوزگرانه آنها مقاومت کند یا میگویند دیکتاتور است یا می‌گویند تروریست و یا ضد حقوق بشر است ،از این عناوین استفاده می‌کنند و برچسب و  تهمت به آنها می‌زنند.

به گزارش خانه ملت؛رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی‌اش برای جامعه ونزوئلایی آمریکایی گفت:تعدادی از اعضای ارتش ونزوئلا هنوز هم از این "دیکتاتوری شکست خورده" حمایت می‌کنند. آنها زندگی و آینده خود را به "خطر" می‌اندازند.

وی خطاب به نظامیان ونزوئلا ادامه داد:اگر شما این راه را در حمایت از مادورو انتخاب کنید، هیچ محل امنی، خروج آسان و راهی به بیرون نخواهید داشت. شما همه چیز را از دست می‌دهید./

خبرنگار:سلماز ابراهیم زاده

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet