سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی مطرح کرد:

انتقاد از عدم تحقق اعتبار 680 میلیارد تومانی مربوط به افزایش حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس مجوز سازمان برنامه، بودجه و محاسبات جهت افزایش امتیازات فصل 10کارکنان وزارت جهاد کشاورزی حدودا مبلغ 680میلیارد تومانی در نظر گرفته شده بود که تحقق پیدا نکرد.
سه‌شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 14:09
انتقاد از عدم تحقق اعتبار 680 میلیارد تومانی مربوط به افزایش حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس مجوز سازمان برنامه، بودجه و محاسبات جهت افزایش امتیازات فصل 10کارکنان وزارت جهاد کشاورزی حدودا مبلغ 680میلیارد تومانی در نظر گرفته شده بود که تحقق پیدا نکرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608103746981196.jpg انتقاد,از,عدم,تحقق,اعتبار,680,میلیارد,تومانی,مربوط,به,افزایش,حقوق,کارکنان,وزارت,جهاد,کشاورزی Icana

علی ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در زمینه عدم پرداخت حقوق به کارکنان وزارت جهاد کشاورزی براساس قانون خدمات مدیریت کشوری، گفت: موضوع پرداخت حقوق به کارکنان دولت متاسفانه بیشتر درگیر سلایق وزارتخانه ها شد و هر وزارتخانه‌ای که توانست به هر شکلی از امکانات آیین نامه‌ای استفاده کرد و کارکنان خود را مورد حمایت قرار داد.

متاسفانه کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در مقایسه با سایر کارکنان وزارتخانه‌ها کمترین دریافتی را دارند

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدادی از وزارتخانه‌ها و از جمله وزارت جهاد کشاورزی به دلیل محدودیت منابع مالی اقدام به حمایت از کارکنان نکردند و فرصت را از دست دادند، تصریح کرد: متاسفانه کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در مقایسه با سایر کارکنان وزارتخانه‌ها کمترین دریافتی را دارند.

افزایش حقوق

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس مجوز سازمان برنامه، بودجه و محاسبات جهت افزایش امتیازات فصل 10 کارکنان وزارت جهاد کشاورزی حدودا مبلغ 680میلیارد تومانی در نظر گرفته شده بود که تحقق پیدا نکرد، ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی مکاتباتی را داشت تا اعتبارات لازم جهت افزایش حقوق کارکنان از محل فروش و منابع در اختیار تامین شود.

رتبه آخر دریافت حقوق در اختیار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی

رئیس کمیته دام و طیور کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلیل اینکه کارکنان وزارت جهاد کشاورزی از سنوات قبل مورد بی مهری قرار گرفته‌اند پایه حقوقی ضعیفی دارند و کماکان کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در انتهای خط قرار دارند.

در مجلس شورای اسلامی مکاتباتی در زمینه افزایش میزان پرداختی‌ها به کارکنان وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفت

 

دولت نسبت به افزایش حقوق کارمندان وزارت جهاد واکنش مثبتی ندارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در مجلس شورای اسلامی مکاتباتی در زمینه افزایش میزان پرداختی‌ها به کارکنان وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته اما دولت نسبت به افزایش حقوق آنها واکنش مثبتی نشان نداده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000