هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عباسی:

جلسه ۱۹ اسفندماه مجلس در یک نوبت برگزار می‌شود

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به اینکه هنوز ایرادات شورای نگهبان نسبت به مصوبات نمایندگان در خصوص بودجه به مجلس ارائه نشده، جلسه فردا در یک نوبت برگزار می‌شود.
شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 23:37
جلسه ۱۹ اسفندماه مجلس در یک نوبت برگزار می‌شود عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به اینکه هنوز ایرادات شورای نگهبان نسبت به مصوبات نمایندگان در خصوص بودجه به مجلس ارائه نشده، جلسه فردا در یک نوبت برگزار می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201901101507907290.jpg جلسه,۱۹,اسفندماه,مجلس,در,یک,نوبت,برگزار,می‌شود Icana

اسدالله عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص برگزاری نشست علنی مجلس شورای اسلامی در ۱۹ اسفند ماه برگزار می شود، اظهار داشت: از آنجایی که ایرادات شورای نگهبان نسبت به بودجه هنوز به مجلس ارائه نشده فردا نوزدهم اسفند ماه مجلس تا ظهر جلسه خواهد داشت درصورتی که ایرادات شورای نگهبان به مجلس ارائه شود و زمان اقتضا کند، جلسه مجلس در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه ایرادات شورای نگهبان هنوز ارائه نشده، جلسه فردا در یک نوبت برگزار می شود و ادامه رسیدگی به طرح استانی شدن انتخابات در دستور کار مجلس خواهد بود.

عباسی گفت: ایرادات شورای نگهبان باید چاپ شود و در اختیار نمایندگان قرار گیرد که این موضوع زمان‌بر خواهد بود و جلسه مجلس، فردا در یک نوبت برگزار می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000