هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
این هفته در کمیسیون فرهنگی صورت می‌گیرد

انتخاب اعضای هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تربیت‌بدنی

سرویس کمیسیون ها
**اعضای هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تربیت‌بدنی در این هفته در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند.
شنبه 11 مهر 1388 ساعت 15:20

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسات این هفته کمیسیون فرهنگی یک نفر از اعضاء برای عضویت در شورای تخصصی توسعه فرهنگ قرآنی  و نیز یک نفر به‌عنوان ناظر در کارگروه نحوه اجراء و تحقق احکام بند (11) قانون بودجه سال 1388 کل کشور انتخاب می‌شوند.

در این هفته همچنین اعضای هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تربیت‌بدنی نیز تعیین خواهند شد.

بررسی ماده 13طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و  طرح یک فوریتی شناسایی مصدومین در مناطق بمباران شده از دیگر دستورکارهای این کمیسیون در هفته جاری خواهد بود.

اعضای کمیسیون فرهنگی در جلسات هفته جاری خود همچنین بررسی عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی درخصوص احکام برنامه چهارم توسعه را در محل تشکیل جلسه اردوگاه شهید حقانی ادامه خواهند داد.

بررسی گزارش رئیس سازمان صدا و سیما و مسؤولین آن درخصوص عملکرد این سازمان  درمورد احکام برنامه چهارم توسعه و ارائه برنامه‌های آن و بازدید از واحدهای ذی‌ربط نیز در این هفته صورت می‌گیرد.

در کارگروه فرهنگ و گردشگری این کمیسیون گزارش مسؤولین روستای تاریخی ابیانه و نیز مواد 44 و76 لایحه یک فوریتی جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد و بررسی احکام برنامه چهارم توسعه اقتصادی در بخش اوقاف و امور خیریه نیز در دستورکار کارگروه ارشاد و تبلیغات اسلامی قرار دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000