سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملکی در تشریح جلسه امروز کمیسیون صنایع:

محمود حجتی وزیر گریزان از سوال!

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس می‌گوید: عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در کمیسیون صنایع به‌منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان درباره وضعیت بازار کالاهای اساسی و بررسی این مهم، نشان از نداشتن برنامه برای برون‌رفت از مشکلات دارد.
دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 18:16
محمود حجتی وزیر گریزان از سوال! سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس می‌گوید: عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در کمیسیون صنایع به‌منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان درباره وضعیت بازار کالاهای اساسی و بررسی این مهم، نشان از نداشتن برنامه برای برون‌رفت از مشکلات دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201808107875440428.jpg محمود,حجتی,وزیر,گریزان,از,سوال! Icana

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(دوشنبه 20 اسفندماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: از آنجا که کالاهای اساسی بیشتر توسط وزارت جهاد کشاورزی تولید و توزیع می‌شوند از وزیر جهاد کشاورزی و معاونان وی جهت حضور در کمیسیون صنایع دعوت شد تا وضعیت بازار این کالاهای اساسی همچون توزیع انواع گوشت قرمز و مرغ را بررسی و برای برون‌رفت از مشکلات راهکار پیدا شود اما متاسفانه آقای حجتی در اقدامی غیرحرفه‌ای در کمیسیون حضور پیدا نکرد که این موضوع موجب دلخوری نمایندگان شد.

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در کمیسیون صنایع به‌منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان درباره وضعیت بازار کالاهای اساسی و بررسی این مهم، نشان از نداشتن برنامه و راهکار برای برون‌رفت از مشکلات معیشتی مردم، کاهش قیمت‌های سرسام‌آور کالاهای اساسی و افزایش تولید و توزیع این کالاها دارد.

تنظیم بازار در هاله‌ای از ابهام/بوی تحول و اصلاح به مشام نمی‌رسید

اگرچه تعدادی از معاونان وزارتخانه‌های صمت و جهاد کشاورزی در این جلسه حضور یافته و توضیحاتی در مورد موضوع جلسه ارائه کردند اما به‌دلیل آنکه از توضیحات آن‌ها بوی تحول و اصلاح شرایط نابسامان فوق به مشام نمی‌رسید نمایندگان قانع نشده و تنظیم بازار کماکان در هاله‌ای از ابهام باقی ماند.

چرا وزیر کشاورزی از پاسخ به سوالات نمایندگان گریزان است؟

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی به‌دلیل نداشتن برنامه برای عبور از مشکلاتی همچون رساندن گوشت و مرغ به دست مصرف‌کننده اصلی و جلوگیری از قاچاق دام از سوالات نمایندگان و پاسخ به آن‌ها گریزان است درحالی که مجلس به دنبال کمک به دولت برای برون‌رفت از مشکلات است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000