سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان در نامه‌ای به رییس مجلس مطرح کرد؛

انتقاد از عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در جلسه تنظیم بازار کمیسیون صنایع

سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی از عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در جلسه کمیسیون متبوعش که به منظور تنظیم بازار برگزار شد، انتقاد کرد.
سه‌شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 10:00
انتقاد از عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در جلسه تنظیم بازار کمیسیون صنایع رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی از عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در جلسه کمیسیون متبوعش که به منظور تنظیم بازار برگزار شد، انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg انتقاد,از,عدم,حضور,وزیر,جهاد,کشاورزی,در,جلسه,تنظیم,بازار,کمیسیون,صنایع Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عزیز اکبریان رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نامه‌ای به دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی از عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در نشست روز گذشته( 20 اسفند ماه) کمیسیون متبوعش که به منظور تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی موردنیاز مردم تشکیل شد، انتقاد کرد.

تصویر نامه در ذیل آمده است؛

نامه

همچنین نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت از عدم حضور قبادی و تابش معاونان وزارت صمت در نشست روز گذشته کمیسیون صنایع و معادن که به منظور تنظیم بازار برگزار شد انتقاد کرد و خواستار برخورد با آنها شد.

تصویر نامه در ذیل آمده است؛

نامه

/

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000