هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی در نطق میان دستور:

باید از ریل تئوری توطئه پیاده شویم

سرویس صحن
نماینده مردم بیجار گروس در مجلس، با بیان اینکه باید از فرضیه های دایی جان ناپلوئنی دست برداریم و از ریل تئوری توطئه پیاده شویم، گفت: کم بگوییم کار، کار انگلیسی هاست.
سه‌شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 14:03
باید از ریل تئوری توطئه پیاده شویم نماینده مردم بیجار گروس در مجلس، با بیان اینکه باید از فرضیه های دایی جان ناپلوئنی دست برداریم و از ریل تئوری توطئه پیاده شویم، گفت: کم بگوییم کار، کار انگلیسی هاست. http://cdn.icana.ir/d/019/201708104518720560.jpg باید,از,ریل,تئوری,توطئه,پیاده,شویم Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، حمدالله کریمی  در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا از سرداران شهید بیاتیان، رحمانی، امان اللهی، ترابیان، صالحی، منصوری و افشاریان و 450 شهید شهرستان بیجار که با نثار خون خود حافظان دین و آئین ملک و ملت شدند و بانگ الله اکبر را با آرمان آزادی پیوند دادند یادی کرد و گفت: شهیدان رفتند تا در جامعه قسط اقامه شود لذا جهت تحقق آرمان شهدا تمام افراد جامعه به ویژه نخبگان و خواص باید قوانین براساس قسط باشد آیا برخی از مسئولان و سیاستمداران و برخی از روحانیون کشور ما قوام به قسط هستند و آنگونه که شهدا می خواستند مردم ما در عدالت و آرامش هستند.

نماینده مردم شهرستان بیجار گروس در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان افزود: شما عرضه حل مشکلات معیشت مردم و بیکاری جوانان را نداشته و ندارید که اگر داشتید ما ساکت شده و شرمنده نبودیم.

امروز فقر بیداد می کند

وی با بیان اینکه امروز فقر و فرق بیداد می کند و صدای خرد شدن استخوان های مردم زیر بار گرانی و تورم به گوش می رسد، ادامه داد: آرمان استقلال آزادی جمهوری اسلامی به راحتی با حفظ وضعیت موجود و حفظ قدرت مبادله می شود و آرمان مملکت ما پست، مقام، نیرو و صندلی شده است اما تاریخ با پنهان کاری سر آشتی و سازش ندارد.

کریمی با تاکید بر اینکه باید گرفتاری های جامعه را بر مبنای واقعیت ها مدیریت کرد و به خاطر عدم آگاهی هر آمار و روایتی را به مردم نفروخت، اظهار داشت: باید از فرضیه های دایی جان ناپلوئنی دست برداریم و از ریل تئوری توطئه پیاده شویم و کم بگوییم کار، کار انگلیسی ها است و پای اردشیر و شاپور، شهر فرهنگ و پادشاه جن ها و ارواح خبیثه در کار است.

اقتصاد ما تولید کننده جمشید بسم الله، بابک خان و شهرام جان شد

وی با بیان اینکه اقتصاد ما تولید کننده جمشید بسم الله، بابک خان و شهرام جان شد، افزود: هر روز شاهد اعتراضات معیشت محور و به حق، کولبران، کامیون داران، پرستاران، معلمان، کارگران، کشاورزان زحمتکش، بازنشستگان، تحصیلکردگان بیکار جوان و مالباختگان موسسات مالی و اعتباری در اقصاء نقاط کشور هستیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به جای بصیرت افزایی، بصیرت زدایی شده است، ادامه داد: برای پیشبرد منافع جناحی و باندی خود هر روز به نحوی به خانه ملت تاختند و مجلس را چرخ پنجم و تحت امور قرار دادند.

شیون بر جسد بی جان برجام را تمام کنید/کم بگوییم کار، کار انگلیسی هاست

وی با تاکید بر اینکه به مانند نامگذاری های سال و سند چشم انداز 20 ساله نظام در گام دوم انقلاب نیز فصل جدیدی از شعار زدگی و بازی با کلمات را نگشاییم، تصریح کرد: به مردم و رهبری به عنوان دو بال پرواز و ذخایر پایان ناپذیر انقلاب توجه کنیم چرا که عمق استراتژیک این انقلاب انگشت اشاره ولی و قلوب عاشورایی مردم است.

بیجار،شهید دریابان بایندر را تربیت کرده و استاد شهید نجات اللهی را به انقلاب اسلامی هدیه داد

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تا اقتصاد ناسالم جمهوری اسلامی را نبلعیده و تغییر نداده باید کاری کرد، افزود: شیون بر جسد بی جان برجام را تمام کنید و با رعایت قواعد فراملی و نگاه به درون و بازی دادن مردان فروخته نشده فردایی بهتر بسازید.

وی با تاکید بر اینکه بیجار و یاسوکند، پیرتاج و توپ آغاج، بابارشانی و روستاهای تابعه شهرستان در کنار یکدیگر میراث دار تاریخی چند هزار ساله اند، ادامه داد: بیجار، شهید دریابان بایندر را تربیت کرد و استاد شهید نجات اللهی را به انقلاب اسلامی هدیه داد، بیجار مهد علمایی چون آیت الله فاضل گروسی و مشاهیری چون امیرنظام گروسی است اما اکنون بیجار ما به تسخیر مذهبی نماهایی درآمده که در عمق ناآگاهی توهم دانایی دارند.

کریمی با بیان اینکه امروز بیجار با 89 هزار سکنه و حدود 400 هزار مهاجرش مات مدیران سیاسی هستند که به جای کار در میان عمل دنبال فرافکنی و ایجاد اختلافات قومی و زبانی هستند، اظهار داشت: یک سال از مراسم کلنگ زنی پروژه احیای آهن اسفنجی گذشت لذا از وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار کردستان درخواست می شود هرچه سریع تر نسبت به آغاز عملیات اجرایی این پروژه در نزدیک ترین مکانی که قادر به تامین زیرساخت هایش هستند، اقدام کنند.

لزوم برداشتن گام های مثبت و موثر در جهت اجرای پروژه راه آهن بیجار

وی خطاب به مردم حوزه انتخابیه یاسوکند بیجار ادامه داد: تا این لحظه در جلسات، سخنرانی، نامه ها و نوشته هایم چه در محافل عمومی و چه خصوصی بر اجرای پروژه احیای آهن اسفنجی در نقطه ای خاص از شهرستان اصرار نداشتم و هر فردی هر مدرکی دارد حتما آن را به مردم ارائه دهد چرا که نقطه نقطه شهرستان را محروم می دانم و اشتغال را حق تک تک جوانان و امیدوارم با نگاه کارشناسی و به دور از اختلافات داخلی موجبات اجرا و همچنین ماندگاری آن فراهم شود.  

شاید اسلامی دهمین وزیر راه و شهرسازی باشید که از وی اتمام عملیات اجرایی و افتتاح جاده بیجار همدان مطالبه می شود

نماینده مردم بیجار در مجلس دهم خطاب به وزیر راه و شهرسازی افزود: شاید جنابعالی دهمین وزیری باشید که از وی اتمام عملیات اجرایی و افتتاح جاده بیجار همدان مطالبه می شود لذا طبق قول مساعدی که در دیدار حضور دادید از شما درخواست می شود پس از گذشت 36 سال هرچه سریع تر در این خصوص اقدام کنید.

وی تاکید کرد:برداشتن گام های مثبت و موثر در جهت اجرای پروژه راه آهن بیجار و تسریع در اجرای پروژه های راه سازی در محورهای مواصلاتی بیجار- زنجان، بیجار- دیواندره، بیجار- تکاب مورد تقاضا مردم حوزه انتخابیه بنده است.

شرکت های صبانور و هلدینگ سیمان غدیر مسائل و مشکلات فراوانی دارند

کریمی خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه پاسخ شما به تذکر بنده در خصوص اقدامات غیرقانونی شرکت صبا نور به هیچ عنوان قانع کننده نیست، افزود: شرکت های صبانور و همچنین هلدینگ سیمان غدیر که سیمان کردستان زیرمجموعه آن است مسائل و مشکلات فراوانی دارند و به طرق مختلف در حق مردم منطقه به ویژه پرسنل و کارگران ظلم و ستم می کند اما باید بدانید که مقبولیت و مشروعیت شما در عدالت است لذا امید است در نحوه عملکرد خود تجدید نظر کنید در غیر این صورت از اختیار قانونی سوال از وزیر و تحقیق و تفحص شرکت های فوق استفاده خواهم کرد.

وی ادامه داد: از بانک های صنعت و معدن و سپه مجددا می خواهم که پس از گذشت 10 سال نسبت به پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات طرح های اسب آهنین آریا و ماسی تن اقدام کنند چرا که دلیل این همه تاخیر مشخص نیست.

مفتخر هستیم که از بیجار به عنوان دژ مستحکم کردستان یاد می شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خطاب به سردار رشید سپاه اسلام سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه همچنان که مستحضرید به منظور جبران عقب ماندگی های استان های مناطق عملیاتی دفاع مقدس ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه تصویب شد، تاکید کرد: قابل انکار نیست که شهرستان بیجار در برابر معاندین و ضد انقلاب در خط مقدم مبارزه و دفاع قرار داشته و امروز مفتخر هستیم که از بیجار به عنوان دژ مستحکم کردستان یاد می شود لذا درخواست می کنم با لحاظ وضعیت زیرساخت ها و شاخص های برخورداری به منظور اجرای عدالت و جلوگیری از مهاجرت و رشد منفی جمعیت کارکنان دولتی شهرستان را از این حق مسلم محروم نکرده و دستور داده شود در تعیین و اعلام محدوده مناطق عملیاتی استان کردستان بازنگری و تجدیدنظر صورت پذیرفته و شهرستان بیجار نیز در زمره مناطق عملیاتی قرار گیرد./

پایان پیام

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000