هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران خبر داد:

شماره 135 پل ارتباطی مردم و تعزیرات حکومتی در ایام نوروز

سرویس اجتماعی
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، بابیان‌اینکه اعزام گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی و وزارت بهداشت به مناطق مختلف شهر در ایام نوروز هم ادامه خواهد داشت از مردم خواست در صورت مشاهده هر نوع تخلف با شماره 135 تماس بگیرند.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1397 ساعت 08:15
شماره 135 پل ارتباطی مردم و تعزیرات حکومتی در ایام نوروز مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، بابیان‌اینکه اعزام گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی و وزارت بهداشت به مناطق مختلف شهر در ایام نوروز هم ادامه خواهد داشت از مردم خواست در صورت مشاهده هر نوع تخلف با شماره 135 تماس بگیرند. http://cdn.icana.ir/d/019/201902108458489126.jpg شماره,135,پل,ارتباطی,مردم,و,تعزیرات,حکومتی,در,ایام,نوروز Icana

محمد علی اسفنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعامل سازمان تعزیرات حکومتی با بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت در جهت بازرسی‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان کشور، گفت: ما گشت‌های مشترکی داریم که به بخش های مختلف سرکشی کرده و به تخلفات رسیدگی می‌کنند، همچنین قانونی تحت عنوان تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمان داریم که از طریق آن به بخشی از تخلفاتی که در حوزه بهداشت و درمان صورت می‌گیرد، رسیدگی می‌کنیم.

تعزیرات حکومتی بر نحوه دریافت تعرفه پزشکان نظارت می‌کند

وی در بیان دیگر مواردی که در این همکاری مشترک مورد رسیدگی قرار می‌گیرد، ادامه داد: چنانچه دریافت تعرفه‌های بیمارستانی و پزشکان، دریافت حق ویزیت در مطب‌ها، هتلینگ بیمارستان‌ها و هزینه‌های درمانی مازاد بر قیمت واقعی باشد، به عنوان تخلف بدان رسیدگی می‌شود.

اسفنانی تصریح کرد: فعالیت اماکنی که در آنها افراد غیرمتخصص فعالیت دارند یا مجوز انجام اقدامات درمانی نداشته باشند، اما به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بپردازند، استفاده از تجهیزات پزشکی تقلبی یا فاقد کیفیت لازم در اتاق عمل‌ها از دیگر مواردی است که بدان رسیدگی می‌کنیم.

تعزیرات حکومتی تعامل خوبی با دانشگاه‌های علوم پزشکی دارد

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی دارای دو کمیسیون ماده 11 قانون تعزیرات و تعیین تعرفه نسبی است که تخلفاتی که به آنها گزارش می شود را مورد بررسی قرار می دهند، ضمن اینکه این سازمان تعامل بسیار خوبی با دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت دارد.

اسفنانی یادآورشد: در طرح ویژه نوروزی هم که از هفتم اسفندماه شروع شده و تا شانزدهم فروردین سال 98 ادامه پیدا خواهد کرد، قطعا این ارتباط و همراهی از طریق گشت‌های مشترکی که به محدوده‌های مختلف اعزام می‌شوند با حضور کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی ادامه خواهد داشت.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، عنوان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر نوع تخلفی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان با شماره 135 یا از طریق پورتال سازمان تعزیرات حکومتی تماس گرفته و مورد را گزارش دهند که به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمات می‌پردازند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000