هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خضری با اشاره به پایین بودن سطح سواد سلامت جامعه در حوزه جراحی زیبایی:

میزان جراحی‌های زیبایی در ایران 20 تا 30 برابر کشورهای اروپایی است

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه اینکه سطح سواد سلامت جامعه در حوزه جراحی زیبایی بسیار پایین است میزان این جراحی‌ها در کشور را 20 تا 30 برابر کشورهای اروپایی دانست.
پنج‌شنبه 23 اسفند 1397 ساعت 08:10
میزان جراحی‌های زیبایی در ایران 20 تا 30 برابر کشورهای اروپایی است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه اینکه سطح سواد سلامت جامعه در حوزه جراحی زیبایی بسیار پایین است میزان این جراحی‌ها در کشور را 20 تا 30 برابر کشورهای اروپایی دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201902101283487787.jpg میزان,جراحی‌های,زیبایی,در,ایران,20,تا,30,برابر,کشورهای,اروپایی,است Icana

رسول خضری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه میزان جراحی های زیبایی در ایران 20 تا 30 برابر کشورهای اروپایی است، گفت: مردم هیچ جای دنیا مانند ایران دنبال جراحی زیبایی نیستند.

پایین بودن سطح سواد سلامت جامعه در حوزه جراحی زیبایی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه سطح سواد سلامت جامعه در حوزه جراحی زیبایی بسیار پایین است، تصریح کرد: عوارض جبران ناپذیر جراحی زیبایی باید به مردم اطلاع رسانی شود هر چند در ظاهر شاید عوارض مشخص نباشد اما افراد با آسم، تنگی نفس، سینوزیت و مشکلات روحی و روحی زیادی مبتلا و به عوارض ناخواسته و خواسته دچار می شوند.

عوارض 10 تا 17 درصد جراحی های زیبایی از قبل پیش بینی می شود

خضری با تاکید بر اینکه عوارض 10 تا 17 درصد جراحی های زیبایی از قبل پیش بینی می شود، گفت: مابقی عوارض نیز ناخواسته است و اگر افراد ناشی نیز جراحی ها را انجام دهند عوارض ناخواسته به خواسته افزوده می شود در واقع افراد حاضر هستند مبلغ زیادی پول بابت عوارض ناشی از جراحی های زیبایی متحمل شوند در واقع مهمترین راهکار جلوگیری از افزایش جراحی های زیبایی ارتقای سطح سواد سلامت مردم است.

میزان مصرف لوازم آرایشی در ایران 60 تا 70 برابر دنیا است

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، میزان مصرف لوازم آرایشی در ایران را 60 تا 70 برابر دنیا دانست و افزود: رسانه قدرت بی نظیر و بی بدیلی دارد و به طور قطع می تواند با فرهنگ سازی مناسب سواد سلامت را ارتقا دهد در واقع پایین بودن سطح سواد سلامت مردم یکی از مشکلات اساسی در حوزه سلامت است.


این نماینده مردم در مجلس دهم، نسبت به تبعات سوء لوازم آرایشی قاچاق بر سلامت مصرف کنندگان هشدار داد و گفت: مصرف این محصولات آثار زیانباری را به صورت دائم و موقت از خود به جای می گذارند در این رابطه نیاز است با شبکه های اصلی قاچاق که از طریق معابر رسمی اقدام به این کار می کنند مبارزه کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000