هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی لاشکی:

دولت برنامه عملیاتی برای پرداخت هرچه سریع تر معوقات فرهنگیان داشته باشد

سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار آن شد که دولت در این روزهای باقیمانده تا پایان سال هرچه سریعتر معوقات فرهنگیان را پرداخت کند.
جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 09:50
دولت برنامه عملیاتی برای پرداخت هرچه سریع تر معوقات فرهنگیان داشته باشد نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار آن شد که دولت در این روزهای باقیمانده تا پایان سال هرچه سریعتر معوقات فرهنگیان را پرداخت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201902106277743311.jpg دولت,برنامه,عملیاتی,برای,پرداخت,هرچه,سریع,تر,معوقات,فرهنگیان,داشته,باشد Icana

قاسم احمدی لاشکی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت   با تاکید بر ضرورت پرداخت معوقات فرهنگیان  تا پایان سال گفت: تمام پرسنل و کارکنان دولت و کارگران که طلبی دارند منتظر وصول این بدهی هستند تا در این وضعیت مالی و اقتصادی خانواده‌ها به امورات خود بپردازند؛ بنابراین بر همه آنها که مسئولیتی دارند فرض است تا دست به دست هم داده و این امر را محقق کنند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: متاسفانه شاهد تبعیض در پرداخت میان پرسنل برخی از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها هستیم؛ آنها که دارا و توانا هستند، طلب پرسنل خود را به صفر رسانده‌اند و پرسنل برخی دیگر از جمله وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان تا حدود زیادی طلبکار هستند.

دولت هم و غم خود را برای پرداخت حق فرهنگیان بگذارد

وی ادامه داد: در آموزش و پرورش، طلب معلمان از تصحیح اوراق، حقوق حق التدریس‌ها و اضافه کار معلمان پرداخت نشده و حتی برخی افراد چند سال از آموزش و پرورش طلب دارند؛ همچنین چندین ماه از موعد پرداخت پاداش پایان خدمت کسانی که سی سال در آموزش و پرورش زحمت کشیده‌اند، می‌گذرد.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: انتظار می‌رود دولت هم و غم خود را بگذارد تا قسمت اعظمی از معوقات فرهنگیان را پرداخت کند زیرا این پول، مطالبه و حق فرهنگیان است که امیدواریم هر چه زودتر اقدام عملی برای پرداخت آن صورت گیرد.

به گزارش خانه ملت؛ اگرچه وزیر آموزش و پرورش هفته گذشته در قم وعده داده بود با همکاری دولت و خزانه، در روزهای پایانی سال ۹۷ بخشی از معوقات فرهنگیان پرداخت خواهد شد اما تنها چند روز به پایان سال مانده و هنوز خبری از تحقق این وعده نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000