سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقدسی:

اقتصاد دولتی جز بیکاری خاصیتی برای کشور ندارد

سرویس اجتماعی
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اقتصاد دولتی جز بیکاری خاصیتی برای کشور ندارد،گفت: تسهیل صدور، مجوزهای فعالیت شرکت های دانش بنیان در سال۹۸ دردستور کار قرار بگیرد.
شنبه 25 اسفند 1397 ساعت 07:31
اقتصاد دولتی جز بیکاری خاصیتی برای کشور ندارد نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اقتصاد دولتی جز بیکاری خاصیتی برای کشور ندارد،گفت: تسهیل صدور، مجوزهای فعالیت شرکت های دانش بنیان در سال۹۸ دردستور کار قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801107757482227.jpg اقتصاد,دولتی,جز,بیکاری,خاصیتی,برای,کشور,ندارد Icana

 سید مهدی مقدسی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  توسعه  فعالیت شرکت های دانش بنیان درسال98،گفت: دولت می بایست برای ایجاد فرصتهای اشتغال پایدار در سال۹۸ به جای ایجاد کارخانه های بزرگ به سمت ایجاد شرکت های دانش بنیان با استفاده از ظرفیتهای فارغ التحصیلان دانشگاهی بشتابد تا فرصتهای اشتغال پایدار در کشور ایجادشود.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رشد اشتغال  دولت می بایست از حجم شرکتهای دولتی بکاهد تصریح کرد: اقتصاد دولتی جز افزایش هزینه دستاوردی برای اقتصاد ندارد.

مقدسی افزود: دولت تزریق تسهیلات ارزان قیمت برای  توسعه فعالیت شرکتهای دانش بنیان را در اولویت قرار بدهد  و این در حالی است که  ایجاد اشتغال در راستای  طرح اشتغال آفرینی در شهرهای زیر ۱۰  هزار نفری می بایست در تمام حوزه های دیگر نیز مدنظر قرار بگیرد.

ایجاد اشتغال زایی در صنعت  نیازمند ترسیم  استراژی خاص است

وی ادامه داد: برای ایجاد اشتغال زایی در صنعت کشور ما نیازمند ترسیم  استراژی هستم بطور مثال در حوزه صنایع دریایی ظرفیتهای بالقوه ای از جمله تکیه بر اقتصاد دریا محور،کریدور انتقال بار از کشورهای محصور از خشکی به دریا وجود دارد که می تواند برای جوانان بسیاری اشتغال ایجاد کند.

نماینده مردم اراک در مجلس افزود: دولت باید حداکثر تلاش خود را برای بهره وری  از منابع طبیعی در توسعه اقتصادی ببرد اما متاسفانه این  مهم عملیاتی نشده است.

اقتصاد دولتی جز بیکاری خاصیتی برای کشور ندارد

 عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه اقتصاد دولتی جز بیکاری خاصیتی برای کشور ندارد، یادآورشد:تسهیل صدور مجوزهای فعالیت شرکت های دانش بنیان در سال۹۸ در دستور کار قرار بگیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000