سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسنی جوریابی:

مهاجرت  ورزشکاران  رزمی به ضرر ورزش ملی است

سرویس اجتماعی
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه مهاجرت  ورزشکاران  رزمی از کشور به ضرر ورزش ملی کشور است،گفت: تنگنای اقتصادی و بی توجهی مسئولان ورزشی کشور عامل مهاجرت ورزشکاران رزمی به خارج از کشور است.
جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 09:03
مهاجرت  ورزشکاران  رزمی به ضرر ورزش ملی است عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه مهاجرت  ورزشکاران  رزمی از کشور به ضرر ورزش ملی کشور است،گفت: تنگنای اقتصادی و بی توجهی مسئولان ورزشی کشور عامل مهاجرت ورزشکاران رزمی به خارج از کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103352870757.jpg مهاجرت ,ورزشکاران ,رزمی,به,ضرر,ورزش,ملی,است Icana

 محمد صادق حسنی جوریابی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت مهاجرت بسیاری از ورزشکاران رزمی از کشور،گفت:سوابق و کارنامه ما در عرصه بین المللی در ورزش های رزمی درخشان است بنابراین پرواضح است که بسیاری از  کشورهای حاضر در مسابقات جهانی برای جذب ورزشکاران رزمی ما که اکثرا شرایط اقتصادی مناسبی ندارند؛ اقدام  می کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه گذاری بر روی ورزش های انفرادی می تواند  مدال های ما در مسابقاتی همچون المپیک  را رنگی کند تصریح کرد:استعدادهای بی شماری در ورزش های رزمی نهفته است اما متاسفانه عدم نگاه اقتصادی به مسئله حمایت از ورزش های رزمی موجب شده است که برخی ازورزشکاران دلگرم به  فعالیت در کشور نباشند.

حداقل حمایتهای ورزش  و مالی از ورزشهای انفرادی انجام نشده است

حسنی جوریابی افزود:حداقل حمایتهای ورزش مالی از ورزشهای انفرادی  از جمله رزمی انجام نشده است بنابراین چگونه می توان انتظار داشت، قهرمان ورزش های رزمی بدون دغدغه ای اقتصاد معیشتی شان به فعالیت بپردازند.

وی ادامه داد:  ورزشکاران، ورزشهای رزمی با تکیه بر توان شخصی پا به میدان ورزشی می گذارند و در این مسیر حامی مناسبی ندارند و این مسئله بطور حتم بر عملکرد تیم های ورزشی رزمی تاثیر بسیار منفی خواهد گذاشت.

مهاجرت  ورزشکاران  رزمی از کشور به ضرر ورزش ملی کشوراست

عضوفراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه مهاجرت  ورزشکاران  رزمی از کشور به ضرر ورزش ملی کشور است،گفت: تنگنای اقتصادی و بی توجهی مسئولان ورزشی کشور عامل مهاجرت ورزشکاران رزمی به خارج از کشور است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000