هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن کامران تشریح کرد:

مصوبه ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان در مجلس منع دائمی ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات مصوبه ممنوعیت کاندیداتوری برای مجلس بعد از سه دوره نمایندگی توضیح داد.
جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 10:40
مصوبه ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان در مجلس منع دائمی ندارد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات مصوبه ممنوعیت کاندیداتوری برای مجلس بعد از سه دوره نمایندگی توضیح داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201809104947534450.jpg مصوبه,ممنوعیت,کاندیداتوری,نمایندگان,در,مجلس,منع,دائمی,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران دستجردی  نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه اخیر مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری برای نمایندگانی که سابقه سه دوره حضور در مجلس را دارند، گفت: خود بنده شامل این مصوبه می شوم و به نظرم اقدام بسیار درستی است و همه باید از آن استقبال کنند.

وی ادامه داد: با فاصله یک دوره همین افراد می توانند دوباره کاندید شوند و مجددا در مجلس حضور پیدا کنند. این مصوبه منع همیشگی برای حضور افرادی با سه دوره کاندیداتوری ندارد.

حسن کامران دستجردی

 

به گزارش برنا عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی درباره محدودیت سنی برای حضور در کسوت نمایندگی مجلس نیز گفت: در قانون اساسی 75 سال سن به عنوان سقف سن حضور در مجلس تعیین شده است البته من پیشنهاد کاهش این مقدار به 60 سال سن را دارم که امیدوارم مورد موافقت واقع شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000