سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی‌ بیوکی مطرح کرد:

رقم فعلی تسهیلات مسکن کفاف خرید مسکن را نمی‌دهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس معتقد است که نرخ تسهیلات خرید مسکن در شهرهای مختلف باید متفاوت باشد.
شنبه 25 اسفند 1397 ساعت 09:00
رقم فعلی تسهیلات مسکن کفاف خرید مسکن را نمی‌دهد نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس معتقد است که نرخ تسهیلات خرید مسکن در شهرهای مختلف باید متفاوت باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201603100393320207.jpg رقم,فعلی,تسهیلات,مسکن,کفاف,خرید,مسکن,را,نمی‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید ابوالفضل موسوی بیوکی پایین بودن میزان نرخ تسهیلات مسکن انتقاد کرد و گفت: تسهیلات مسکن باید متناسب با قیمت واقعی ملک و در سطح نرخ تورم باشد اما رقم 80 میلیون تومانی به هر یک از زوجین برای خرید ملک کافی نیست.

سیدابوالفضل موسوی بیوکی

 

وی با بیان اینکه میزان نرخ تسهیلات خرید مسکن در شهرهای مختلف باید متفاوت باشد، اظهار داشت: به عنوان مثال، در حال حاضر در هیچ نقطه‌ای از شهر تهران نمی‌توان با 160 میلیون تومان اقدام به خرید مسکن مناسبی کرد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، یکی از راهکارهای بهبود وضعیت بازار مسکن را افزایش سقف تسهیلات در این بخش دانست و تصریح کرد: بانک مسکن برای افزایش میزان تسهیلات مسمن تمایل دارد، اما کمبود نقدینگی و منابع موجود اجازه افزایش رقم تسهیلات مسکن را نمی‌دهد که باید به سمت افزایش منابع صندوق مسکن بانک مسکن پیش رویم.

به گزارش تسنیم موسوی در پایان خاطرنشان کرد: دولت باید راهکارهایی برای کارآیی بیشتر تسهیلات مسکن ارائه کند، قطعا مجلس نیز در چارچوب نظرات کارشناسی همکاری‌های لازم را خواهد داشت.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000