هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نطق میان دستور فدایی:

مسئولان جامعه امانت دارانی هستند که عدالت امانت آنها است

سرویس صحن
**نماینده مردم سنقر اظهار داشت:‌ مسئولان جامعه امانت دارانی هستند که عدالت امانت آنها است.
سه‌شنبه 14 مهر 1388 ساعت 15:30

 به گزارش خانه ملت صمد فدایی نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز سه شنبه گفت: عدالت رمز بقاء و پایداری جهان هستی است و دوام و قوام بشریت نیز در گرو پایبندی به عدالت است.

فدای در ادامه اظهار داشت: مسئولان جامعه امانت دارانی هستند که عدالت امانت آنها است. مسئولیت‌ها طعمه نیستند که صیادان سودجو و فرصت طلبان بی درد دنبال آن باشند.

نماینده سنقردر ادامه افزود:‌ باید با نهادینه شدن فرهنگ پرسشگری شرایطی فراهم شود که به جز مدیران پاسخگو به مردم، صادق و کار آمد کسی فرصت حضور در عرصه خدمتگذاری را پیدا نکند؛ تنها در این صورت است که صالحان مدیران جامعه خواهند شد و جامعه هم راه صلاح و فلاح را در پیش می‌گیرد.

فدایی خاطر نشان کرد : اگر مدیری کاردان و برنامه‌ریز بود ولی دردمند نباشد و یا درد وی درد جامعه نباشد چنین مدیری خلاقیت خود را در جهت افراد دردمند جامعه به کار نخواهد گرفت؛ از آنجا که نگرش جامعه اسلامی توجه به اقشار دردمند و محروم است، مدیران نظام اسلامی باید از میان کسانی انتخاب شوند که علاوه بر قدرت برنامه ریزی دردمند نیز بوده و درد آنها درد عموم جامعه باشد.
وی همچنین با بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: سنقر و کلیایی دارای سابقه طولانی و زادگاه شهدایی همچون نواب صفوی است و در دوران مختلف تاریخی حضور موثر و پررنگی در عرصه های مختلف داشته است .
فدایی اظهار داشت:‌ حضور پررنگ مردم در انتخابات اخیر ریاست جمهوری توجه مسئولان را برای حل مشکلات این شهرستان را می‌طلبد.

فدایی با اشاره به وضعیت نگران کننده کارگران فصلی که در اکثر ماه‌های سال بیکار هستند و از حداقل امکانات زندگی محروم هستند از دولت تقاضا کرد که توجه جدی به این معضل داشته باشد.

نماینده مردم سنقر و کلیا لزوم تامین آب شرب شهرستان، تکمیل مجتمع‌های آب روستایی و تسریع عملیات آبرسانی به شهر از طریق سد شهدا، زمینه جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران به منظور ایجاد صنایع تبدیلی در زمینه کشاورزی و دامداری، ضرورت گازرسانی به این مناطق و تمدید سررسید تسهیلات اعطایی بانک‌ها به کشاورزان با توجه به خشکسالی‌های چند سال اخیر را از دولت خواستار شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار